Dom » Ogrody

Łopaty Kwazar – zadbana posesja przez cały rok

Łopaty Kwazar – zadbana posesja przez cały rok
Zobacz więcej zdjęć »
Wydawać by się mogło, że w dziedzinie narzędzi porządkowych niewiele się zmienia. Jednakże w dalszym ciągu trwa swoisty „wyścig” zbrojeń. Ciągle jest wiele rzeczy, które można poprawić.

Dostęp do nowoczesnych materiałów oraz rozwój myśli technicznej sprawiają, że narzędzia w dalszym ciągu stają się coraz bardziej doskonałe. Mimo że wygląd niektórych nie zmienia się od wielu lat.  Teraz sprzęt musi być nie tylko efektywny, ale również lekki i wygodny w użytkowaniu. Narzędzia porządkowe są też coraz tańsze. Dzieje się tak ponieważ  do ich wykonania wykorzystuje się między innymi tworzywa sztuczne. Pozwala to nie tylko obniżyć koszt produkcji, ale też sprawia, że narzędzia są coraz  trwalsze.

Narzędzie porządkowe wykorzystywane są przez cały rok, jednak prawdziwym testem ich jakości jest zima. Każdy posiadacz nieruchomości - czy to prywatnej czy komercyjnej, musi wtedy poświęcać dużo czasu i wysiłku, aby jego posesja nie zniknęła pod grubą warstwą śniegu. Nawet mimo postępującego ocieplenia klimatu nic nie wskazuję, aby w najbliższym czasie ten stan rzeczy miał ulec zmianie. Dlatego też to właśnie zima uważana jest za najbardziej „pracowitą" porę roku.

Specjalnie na zimę firma Kwazar przygotowała niezwykle wytrzymałe łopaty przeznaczone do przenoszenia
i odgarniania śniegu.  Szeroka głowica pozwala na sprawne nabieranie większej ilości śniegu, natomiast solidnie okuta, aluminiowa listwa na krawędzi łopaty ułatwia kruszenie nawet cienkiego lodu. Istotną zaletą łopat śniegowych Kwazar jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Zostały one wykonane z niezwykle trwałego tworzywa, odpornego na niskie temperatury. Nawet przy znacznym odgięciu i silnych mrozach, głowica łopaty powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest to ważne przy odgarnianiu ciężkiego, mokrego śniegu oraz rozkruszaniu warstwy lodu. Na ciężar odporny jest również trzon łopaty wykonany z woskowanego, litego drewna. Łopata śniegowa Kwazar to propozycja dla tych, którzy szukają niezawodnego i wytrzymałego narzędzia pracy, które będzie służyło latami.

Jednak wraz ze zniknięciem śniegu nie zaczyna się sielanka. Wszak każdej porze roku towarzyszy praca w ogrodzie. Cały rok grabimy i zbieramy liście, czy też po prostu porządkujemy ogród i otoczenie domu. Każda osoba, która posiada duże drzewa w swoim ogrodzie wie doskonale jakim istotnym problemem jest usuwanie suchych liści.

 

Firma Kwazar posiada w swoim asortymencie również łopaty uniwersalne, które świetnie nadają się do przydomowych prac. Wykonane są z niezwykle lekkiego materiału, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu, korzystanie z nich wymaga bardzo niewiele siły. Warto zauważyć, że mimo lekkiej wagi łopaty uniwersalne są niezwykle wytrzymałe.

Sugerowana cena: 45 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalenaBIP

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »