Gospodarka » Żywność

ŁOSOŚ– ZDROWY PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dwa wyjątkowe święta zbliżają się wielkimi krokami. 21 i 22 stycznia to wszystkim bardzo dobrze znane daty, Dzień Babci i Dziadka.

W podziękowaniu za to jacy są wspaniali, zadbajmy o ich zdrowie kupując produkty bogate w naturalne składniki odżywcze, wpływające korzystnie na cały organizm. Kupmy im produkty z łososia!
Miłość babci i dziadka to wspaniały dar, który otrzymujemy. Nasze babcie i dziadkowie, stawiając często na pierwszym miejscu potrzeby swoich dzieci i wnuków, często zapominają jak ważne jest dbanie o własne zdrowie. Zarówno w tym dniu jak i w pozostałe pokażmy że są ważni dla nas, że troszczymy się o ich zdrowie, dbamy o ich dobre samopoczucie.
Z licznych badań naukowych przeprowadzonych nad kwasami tłuszczowymi Omega-3 wynika, że posiadają one nieocenioną wartość dla zachowania oraz odzyskiwania dobrego stanu zdrowia. Przede wszystkim obniżają poziom złego cholesterolu (LDL) we krwi, dzięki czemu wpływają korzystnie na układ krążenia, zmniejszając ryzyko zachorowań na choroby serca. Aby osiągnąć rzeczywiste korzyści zdrowotne zaleca się spożywanie ryb bogatych w kwasy tłuszczowe Omega-3 (do których zalicza się też łosoś) dwa razy w tygodniu (za: The European Food Information Council, http://www.eufic.org).
Firma Almar w swoim asortymencie posiada m.in. łososia wędzonego: Premium łosoś wędzony w plastrach, Alaska dziki łosoś pacyficzny, Irish łosoś irlandzki wędzony, Mac Roy Szkocki łosoś wędzony. Każdy z tych produktów stanowi zdrowy, a zarazem nieszablonowy prezent, którym możemy obdarować Dziadka i Babcię w dniu ich święta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marcin Keler

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »