Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Lot na Księżyc w Bonarce

Lot na Księżyc w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
50 lat temu pierwszy człowiek wylądował na Księżycu. Od 13 grudnia do 12 stycznia każdy Klient Bonarki może powtórzyć wyczyn Neila Armstronga. Nie są potrzebne żadne przygotowania. Wystarczy dobry nastrój. Akcja odbywa się w ramach promocji filmu „Koty”.

3 stycznia do kin wchodzi film „Koty" - długo wyczekiwana ekranizacja kultowego musicalu. W filmie laureata Oscara Toma Hoopera zobaczymy plejadę gwiazd (m.in. Judi Dench, Iana McKellena oraz Taylor Swift). Wśród gwiazd może jednak znaleźć się każdy. Wystarczy odwiedzić Bonarkę.

W centrum w Zaułku Puszkarskim (poziom 1, naprzeciwko sklepu Carry) pojawi się specjalny foto-stand. Dzięki niemu każdy będzie mógł się przenieść na Księżyc. Format 3D zapewni złudzenie trójwymiarowości i wyjątkowej realności obrazu. Na miejscu znajdą się wskazówki służące możliwie najlepszemu wykonaniu fotografii z Księżyca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »