Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Loteria zdrapkowa w Centrum Handlowym Bielawy

Loteria zdrapkowa w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 3-19 marca w Centrum Handlowym Bielawy trwa loteria „Retrozdrapka”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości blisko 40.000 złotych, w tym tablety, aparaty cyfrowe, perfumy i karty podarunkowe na dodatkowe wiosenne zakupy.

Loteria „Retrozdrapka” to idealne połączenie codziennych zakupów z zabawą, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Aby powalczyć o jeden z 620 upominków, wystarczy w dniach 3-19 marca zrobić zakupy w Centrum Handlowym Bielawy za kwotę minimum 50 złotych (można sumować maksymalnie dwa paragony), okazać paragon hostessie, a następnie odkryć zdrapkę i zobaczyć, co się wygrało. W puli nagród o łącznej wartości blisko 40.000 złotych znajdują się m.in. aparaty cyfrowe Sony, tablety Samsung, kamery Sony, biżuteria, galanteria skórzana, perfumy oraz karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w Centrum Handlowym Bielawy.

„Przez ponad dwa tygodnie klienci Centrum Handlowego Bielawy mogą robić zakupy, które będziemy nagradzać atrakcyjnymi upominkami. Już 50 złotych daje szansę na otrzymanie zdrapki, pod którymi ukryliśmy aż 620 nagród. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie i życzę samych wygranych” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin loterii „Retrozdrapka” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum Handlowego Bielawy.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110742 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )