Firma » Reklama

Lotnicza Polska z agencją PRIME IMAGE

Za obsługę public relations gali Lotnicze Orły, organizowanej przez portal lotniczapolska.pl, oraz przygotowanie dla niej komunikacji PR odpowiada agencja PRIME IMAGE.

Agencja przygotuje komunikację marketingową oraz działania PR i e-PR dla gali Lotnicze Orły, będącej ukoronowaniem plebiscytu o tym samym tytule.

PRIME IMAGE odpowiada za kontakty ze społecznościami internetowymi oraz dziennikarzami, organizację wywiadów oraz nadzór komunikacyjny nad galą.

Projekt nadzoruje Renata Wrona, dyrektor zarządzająca. Kontrakt został podpisany od stycznia 2012 roku. Klienta pozyskano w drodze rekomendacji.

O lotniczapolska.pl: Od 4 lat działa portal lotniczapolska.pl, który powstał z myślą o pasjonatach lotnictwa. Początkowo portal miał być tylko lotniczym serwisem informacyjnym. Zgodnie z tą ideą, od samego początku na stronach portalu pojawiały się aktualności, informacje z aeroklubów i stowarzyszeń, nowinki od producentów sprzętu, komunikaty ULC-u, PAŻP-u, newsy od linii lotniczych.

Łącząc pod adresem www.lotniczapolska.pl pasje lotnicze tworzących portal, w obszarze zainteresowania znalazły się wszystkie statki powietrzne. Znajdzie więc coś dla siebie paralotniarz, spadochroniarz, szybownik, i ten z licencją pilota, i ten, który dopiero marzy o lataniu lub lubi jedynie wiedzieć, „co w powietrzu piszczy".

Dość szybko okazało się, że portal łączy nie tylko różnorodne zainteresowania zespołu redakcyjnego, ale zaczyna też łączyć pasjonatów lotnictwa. Z czysto informacyjnego, stał się portalem społecznościowym. Grono odwiedzających strony zaczęło się poszerzać, możliwość pozostawienia komentarza pod artykułem zaczęła być niewystarczająca. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom utworzono forum, na łamach którego spotyka się dzisiaj około tysiąca osób każdego dnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIME IMAGE
http://www.primeimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »