Firma » Biznes

LSJ Kancelaria Prawna z Effective Public Relations

Effective Public Relations nawiązała współpracę z LSJ Kancelarią Prawną Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska Spółka Jawna oferującą kompleksową obsługę prawną zarówno klientom korporacyjnym jak i indywidualnym.
 

We wrześniu 2008 r. Effective Public Relations rozpoczęła współpracę z LSJ Kancelarią Prawną Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska Spółka Jawna. Agencja jest odpowiedzialna za budowanie wizerunku kancelarii i jej właścicieli jako ekspertów w wybranych dziedzinach prawa. Współpraca obejmuje działania z zakresu PR korporacyjnego i media relations, a także doradztwo dotyczące Corporate Identity. Effective Public Relations wspomaga również LSJ Kancelarię Prawną w działaniach B2B.

LSJ Kancelaria Prawna Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska Spółka Jawna jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której zespół posiada blisko 10-letnią praktykę w obsłudze korporacyjnej spółek polskich i zagranicznych, podmiotów Skarbu Państwa i non-profit oraz w prowadzeniu spraw sądowych. Najważniejsze branże dla jakich działa kancelaria to: medycyna i farmacja, energetyka, transport, budownictwo i nieruchomości, IT, motoryzacja. Praktyka Kancelarii koncentruje się w obszarze prawa gospodarczego i obejmuje niemal wszystkie jego dziedziny. Zakres oferowanych usług prawnych obejmuje doradztwo i obsługę korporacyjną przedsiębiorców we wszelkich dziedzinach prawa oraz obsługę konkretnych  projektów (np.: due dilligence, procesy inwestycyjne). Kancelaria specjalizuje się również w prowadzeniu procesów sądowych.

Effective Public Relations to zespół konsultantów zajmujących się tworzeniem i realizacją strategii public relations. Agencja specjalizuje się w obsłudze firm z branży FMCG, IT oraz wnętrzarskiej. Do grona obecnych klientów należą m.in.: Dornbracht, Dulux/ICI, elta Polska, Globus, Haribo, Konica Minolta, Podravka, Stanley, Park Handlowy Auchan Bielany. VAPIANO.

Kontakt dla mediów:



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »