Technologie » Internet

LTB Sp. z o.o. z nowym oprogramowaniem do fakturowania online

LTB Sp. z o.o. wchodzi na rynek z nowym oprogramowaniem do faktur online, otwierając tym samym zupełnie nowy rozdział w działalności i rozwoju spółki.

Melpe to prosty w obsłudze, dostępny 24/7 program do faktur online, z którego mogą korzystać zarówno małe działalności gospodarcze, jak i firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Program do fakturowania online Melpe jest prostym narzędziem ułatwiającym wystawianie faktur, ewidencję kosztów, rozliczanie płatności i organizację pracy działu sprzedaży z programem CRM.

Wśród najważniejszych zalet programu wyróżnić należy przede wszystkim bezpieczeństwo – obsługując rozrachunki firm Melpe przechowuje wiele danych zabezpieczonych w profesjonalnej, bezpiecznej serwerowni na terenie Polski, umożliwiając firmom dostęp do najważniejszych dla nich informacji na bieżąco, bez ryzyka utraty danych czy konieczności pamiętania o regularnym wykonywaniu kopii zapasowych programu. Melpe to także stałe aktualizacje systemu dopasowane do zmieniających się przepisów prawa oraz pełne wsparcie dla korzystających z programu firm.

Jakie funkcje czekają na firmy spotykające się z Melpe po raz pierwszy?

  • Możliwość wystawiania faktur online oraz innych dokumentów sprzedażowych z poziomu przeglądarki.
  • Opcja dodawania, aktualizowania i weryfikowania kontrahentów dostępnych w bazie GUS.
  • Wprowadzanie terminów, sposobów płatności, cenników sprzedaży i walut do indywidualnej kartoteki kontrahentów.
  • Wysyłanie faktur online bezpośrednio z poziomu systemu Melpe.
  • Dostęp do szablonów faktur i dokumentów sprzedaży.

Melpe było dla naszej spółki kolejnym krokiem w stronę usprawnienia działań firm. Po doświadczeniach z klientami prowadzonymi przez LTB Sp.z.o.o. w ramach marketingu internetowego wiedzieliśmy doskonale czego my, a także inni mogą oczekiwać w zakresie łatwiejszego i sprawniejszego fakturowania i prowadzenia rozrachunków firmy.

Wierzymy, że wraz z rozwojem projektu Melpe stanie się ważnym narzędziem w działaniach wielu przedsiębiorców poszukujących prostych, skutecznych i bezpiecznych rozwiązań.

Paweł Ulidowicz, członek zarządu LTB Sp. z.o.o.

Kolejnymi etapami rozwoju oprogramowania jest wdrożenie wypożyczalni oraz dostosowanie programu do wymagań rynków norweskich i niemieckich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Melpe - Program do faktur online
http://melpe.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »