Dom » Budownictwo

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach od INPRO już w sprzedaży!

Grupa INPRO uruchomiła sprzedaż 71 apartamentów mieszkalnych oraz 34 apartamentów usługowych w ramach najnowszej inwestycji realizowanej w Mikołajkach.

Grupa INPRO uruchomiła sprzedaż 71 apartamentów mieszkalnych oraz 34 apartamentów usługowych w ramach najnowszej inwestycji realizowanej w Mikołajkach. Projekt wyróżnia niezwykłe położenie nad samym jeziorem i w malowniczym otoczeniu przyrody, a równocześnie z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury okolicy. Zakończenie budowy planowane jest na 30.06.2023 r.

 

Inwestycja jest kontynuacją projektu realizowanego przez INPRO w latach 2011-2013, obejmującego powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. W ramach prowadzonego obecnie etapu utworzony zostanie 5-kondygnacyjny, nowoczesny budynek obejmujący łącznie 71 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach mierzących od 29 do 76 m2, liczące od 1 do 4 pokoi oraz 34 apartamenty usługowe. Wszystkie lokale będą kompleksowo wykończone wyposażone pod klucz. Ich zaletą będą także loggiebalkony oraz tarasy, które pozwolą na podziwianie wyjątkowego widoku na jezioro.

Kompleks położony jest przy ul. Spacerowej, w samym centrum Mikołajektuż przy jeziorze Mikołajskim, na Ptasiej Wyspie. Na terenie obiektu zadbano o wiele ciekawych udogodnień, jak m.in. reprezentacyjny foyersalka konferencyjnabutiksala zabaw dla dzieci czy nowoczesna strefa fitness. W trosce o najwyższy komfort wyposażenie budynków obejmą także windy, boksy do przechowywania oraz podziemna hala garażowa z 62 miejscami postojowymi dla samochodów i 7 miejscami parkingowymi dla motocykli. Na terenie inwestycji wybudowane zostaną również 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska, a w sferze zewnętrznej przewidziano 29 miejsc postojowych naziemnych.

Dodatkowo przyszli właściciele i goście apartamentów zyskają dostęp do bogatej infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA obejmującej basenstrefę SPA wraz z kompleksem saun, siłownię ze sferą fitness, restaurację New Islandcentrum konferencyjne czy bawialnię dla dzieci.

Lokalizacja apartamentów gwarantuje wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury otoczenia. Od ścisłego centrum bogatego w całe spektrum atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, inwestycja oddalona jest o zaledwie 1 km. W najbliższej okolicy nie brakuje również zachwycającej, mazurskiej przyrody, która zapewni spokój oraz doskonałą przestrzeń do wypoczynku. Jej uroki będzie można podziwiać ze specjalnie zaaranżowanych alejek spacerowych, wiodących pośród terenów zielonych z elementami małej architektury, wzdłuż zagospodarowanego nabrzeża.

Prace nad inwestycją nieustannie postępują, a zakończenie budowy zaplanowane jest na 30.06.2023 r.

Aktualnie w ofercie dostępne są 34 apartamenty w cenach już od ok. 27 060 zł/m2 brutto.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://www.inpro.com.pl/mikolajki-apartamenty/apartamenty-na-sprzedaz-nad-jeziorem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »