Dom » Wnętrza

Lustro na wymiar - idealne do domu

Lustro na wymiar - idealne do domu
Zobacz więcej zdjęć »
Jest wiele możliwości zmiany wystroju domu. Jedną z nich są ramki do zdjęć oraz lustro na wymiar. Każde dobrze się sprawdzi i ożywi atmosferę.

W jaki sposób dekorować wnętrze za pomocą ramek?

Rama, która otacza dzieło malarza jest pewnego rodzaju kropką nad ,,i”. Doskonale zdają sobie z tego sprawę współcześni twórcy wzornictwa przemysłowego, którzy bardzo lubią przełamywać obowiązujące zasady. Udowodniają oni, że ramka może stanowić bardzo intrygujący element wystroju wnętrza. Chociaż zazwyczaj mają proste kształty, to niosą ze sobą bardzo wiele możliwości. Czas zastanowić się, w jaki sposób można udekorować pomieszczenie za pomocą ram.

Im więcej, tym lepiej

Na ścianie coraz rzadziej wiesza się pojedyncze zdjęcia lub obrazy. Ciekawiej wygląda ich większa ilość. Wystarczy powiesić symetrycznie parę obrazów, które mają różną wielość w kolorowych ramach i już na ścianie powstaje bardzo interesująca aranżacja. Możesz również wykorzystać ramkę na zdjęcia, które jest połączeniem kilku obramowań. Dzięki niej możesz stworzyć kompozycję ścienną, w której umieścisz ulubione zdjęcia rodzinne. Możesz również pokusić się o trochę droższe rozwiązanie. Możesz całą ścianę, na przykład w przestronnym salonie zapełnić ramkami na zdjęcia. Jeżeli zamówisz ramki o rożnych wymiarach, ale do samodzielnego montażu, to koszt takiej aranżacji wcale nie będzie aż tak wysoki.

Ramka - zabawny element dekoracyjny

Zazwyczaj ramki kojarzą się z oprawianiem zdjęć i obrazów, ale w mieszkaniu można je wykorzystać również do innych celów. Za pomocą ramki w odpowiednim rozmiarze możesz też obramować włączniki światła lub inne sprzęty codziennego użytku. Jeżeli często zmieniasz zdanie, to lepiej zainwestuj w tak zwany łącznik modułowy. Każda jego część, w tym również mechanizm, klawisz oraz ramka może być przez Ciebie kupiona oddzielnie. Dzięki temu możesz często zmieniać wygląd każdego elementu. Łączniki mogą być wykonane z tworzywa, z drewna, bezbarwnego lub kolorowego szkła, metalu albo kamienia. Daje to naprawdę wiele możliwości aranżacji wnętrza. Bardzo bogaty wybór ram do zdjęć i lustro na wymiar znajdziesz na tej stronie. Znajdziesz tam produkty zgodne z obowiązującymi trendami w bardzo dobrej jakości. Możesz zamówić również ramki na wymiar.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

notatkiprasowe.thefirst

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 114469 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )