Firma » Biznes

Luxoft Open Door. Gigant IT celuje w 500 pracowników we Wrocławiu

Luxoft Open Door. Gigant IT celuje w 500 pracowników we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Hostessy rozdające krówki pod siedzibami firm IT – ten widok zaskoczył w ostatnich dniach wielu wrocławskich informatyków. W ten sposób Luxoft, jeden z najdynamiczniej rozwijających się pracodawców IT w regionie, promował Open Door.
Impreza, która odbędzie się 16 września, to nieformalne spotkanie ekspertów branży IT z Wrocławia - łączące prezentacje prestiżowych projektów z zabawą m.in. w Escape Room. To także kolejny etap rekrutacji Luxoft. Firma zatrudniła w ciągu ostatnich dwóch miesięcy 70 programistów, a do końca roku chce przekroczyć granicę 500 pracowników we Wrocławiu.

Luxoft Open Door to dzień otwarty organizowany przez Luxoft - jednego z największych i najdynamiczniej rozwijających się pracodawców na Dolnym Śląsku. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 w hotelu IBIS przy pl. Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu.

- Obecnie na Dolnym Śląsku zatrudniamy już znacznie ponad 400 osób w trzech biurach, które pracują przy projektach IT na rzecz największych globalnych banków inwestycyjnych, m.in. Credit Suisse, Deutsche Banku czy UBS. Do końca roku chcemy przekroczyć granicę 500 pracowników we Wrocławiu. Open Door to okazja do poznania naszego zespołu i sposobu pracy, ale także zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami IT stosowanymi w projektach programistycznych - mówi Bartosz Strożek, Dyrektor Regionalny Luxoft we Wrocławiu.

Uczestnicy Open Door będą mieli okazję zapoznać się z projektami IT realizowanymi we Wrocławiu, jak też wziąć udział w zabawach m.in. w Escape Room - interaktywnej grze polegającej na rozwiązywaniu zagadek, co sprzyja integracji wrocławskiego środowiska informatyków.

Poszukując specjalistów, firma sięga także po nietypowe formy rekrutacji. Przykładem jest akcja zrealizowana 10 i 11 września pod siedzibami wrocławskich firm IT - m.in. we Wrocławskim Parku Biznesu czy pod Sky Tower. Hostessy, które promowały zbliżający się Open Day, rozdały informatykom 2000 krówek. Z kolei już w 2013 r. Luxoft rozdawał pod wrocławskimi centrami biznesowymi pączki w pudełkach zachęcających do udziału w rekrutacji. Firma nie wyklucza kolejnych podobnych akcji w najbliższej przyszłości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »