Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Magda Gessler twarzą nowej kampanii Panawit – siła witalności

Potrzebujesz energii i motywacji do działania? A może czujesz przemęczenie, stres i brakuje Ci odporności? Jak żyć pełnią życia, zdrowo, aktywnie i witalnie, podpowiada nam najbardziej energiczna restauratorka w Polsce – Magda Gessler!

Kobieta orkiestra, niekwestionowany ekspert w dziedzinie kulinariów, mody, biznesu i lifestyle’u. Właścicielka kilkunastu restauracji znana z takich programów jak MasterChef czy Kuchenne rewolucje emitowanych na antenie TVN. Kochamy ją za niepowtarzalność stylu, odwagę w wyrażaniu swojego zdania, nieprawdopodobny zmysł i intuicję oraz za to, że wciąż nie przestaje nas zaskakiwać. Pomimo ogromu obowiązków i niezliczonych projektów emanuje pozytywną energią i żywiołowością. W czym tkwi sekret jej witalności?

 

Jak zdradziła sama restauratorka, stosuje i poleca suplementy żywieniowe marki Panawit. Odpowiadają one na potrzeby i oczekiwania ludzi w każdym wieku pragnących odżywiać się zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny. Obecnie tempo życia jest bardzo szybkie, nasz organizm każdego dnia wystawiany jest na próbę, a jego zapotrzebowanie na odpowiednie witaminy i mikroelementy jest ogromne. Ruch i dieta bardzo często okazują się niewystarczające, dlatego sięgamy po suplementy diety.

 

Czym jest marka Panawit?

 

Panawit to pełna gama suplementów żywieniowych, które pozwalają w skuteczny sposób zadbać o sprawność i dobre samopoczucie. Produkty tej marki czerpią z najnowszych odkryć naukowych i produkowane są przy pomocy zaawansowanych technologii. W ofercie znajdziemy takie artykuły jak: Tran, Oczy, Omega serce, Witamina D3 + K2, Calcium z witaminą C, Probiotyk, Probiotyk dla dzieci, Elektrolity czy Multiwitamina dla kobiet.

 

Co odróżnia Panawit?

 

Głównym założeniem marki jest stawianie na jakość i bezpieczeństwo stosowania suplementów diety. Producenci Panawitu wiedzą, że dzięki zbilansowanej diecie i odpowiedniej suplementacji witamin można uniknąć wielu chorób. Niekiedy rozwijają się one przez lata na skutek spożywania nadmiernej lub zbyt małej ilości określonych składników odżywczych. Początkowo objawiają się przemęczeniem, utratą lub przyrostem wagi, osłabieniem włosów i paznokci, rozdrażnieniem, złym samopoczuciem. Ostatecznie potrafią przerodzić się w znane choroby cywilizacyjne. Sposobem na te zagrożenia jest Panawit. Oferuje w pełni przebadane, wysokiej jakości suplementy diety uzupełniające dobowe zapotrzebowanie na witaminy i minerały.

                                                                                   

Nic więc dziwnego, że produkty Panawitu rekomenduje nie kto inny, jak autorytet w dbałości o detale, staranności, propagatorka artykułów najwyższej próby i „czystego składu” – Magda Gessler. Możemy mieć pewność, że suplementy, po które sięga i poleca, są w pełni bezpieczne i spełniają najwyższe standardy.

 

Wszystkie produkty firmy Panawit są dostępne na www.panawit.pl oraz w aptekach internetowych: apteka-natura.pl, aptekagemini.pl, apteka-melissa.pl oraz dermovita.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »