Kultura, sztuka » Kultura

MAGDA STACHULA - AUTORKA BESTSELLERÓW SPOTKA SIĘ Z FANAMI W BONARCE

MAGDA STACHULA - AUTORKA BESTSELLERÓW SPOTKA SIĘ Z FANAMI W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
15 maja o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie promujące najnowszą książkę Magdy Stachuly – Oszukana. Autorka zdradzi największe tajemnice swojej powieści i rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników.

Magda Stachula zadebiutowała w 2016 roku i niemal natychmiast została okrzyknięta prawdziwym objawieniem polskiego thrillera. Jest ponadto uznawana za pionierkę gatunku domestic noir na polskim rynku. Każda jej kolejna książka wzbudza duże zainteresowanie i jest szeroko komentowana.

W swojej najnowszej powieści Stachula opisuje losy dwudziestotrzyletniej Leny, która wspólnie ze swoim chłopakiem i psem chowa się przed przeszłością w urokliwej willi nad jeziorem. Przed czym ucieka Lena? I co jej grozi? O tym wszystkim będzie można porozmawiać z autorką książki na spotkaniu w Bonarce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »