Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Magia Świąt w Porcie Łódź

Magia Świąt w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o prezentach i innych sprawunkach, by bez pośpiechu i w miłej atmosferze przygotować się do tego wyjątkowego czasu

PRODUKTY NA ŚWIĄTECZNE POTRAWY

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPort Łódź zaprasza Klientów na coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark rozpocznie się w piątek 15 grudnia i trwać będzie przez najbliższe dwa tygodnie. Świąteczne stoiska z lokalnymi produktami będą zlokalizowane obok sklepu Saturn. Co zakupimy na świątecznym jarmarku? Miody i mak idealne do przyrządzenia tradycyjnego makowca lub makiełek, suszone owoce na wigilijny kompot oraz ryby, sery, wędliny i chrupiący chleb wypiekany na naturalnym zakwasie. Pojawią się także stoiska ze świątecznymi wypiekami i innymi słodkościami. Na jarmarku będzie można zakupić również bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje do naszych domów.

FOREMKI DO WYPIEKÓW OD PORTU ŁÓDŹ

Okres przedświąteczny to czas zakupów. W żadnym innym miesiącu sprawunki nie sprawiają nam tak dużej przyjemności, jak właśnie w grudniu. Magia Świąt Bożego Narodzenia, chęć obdarowania bliskich prezentami i wybór choinki zdecydowanie sprzyjają atmosferze świątecznych zakupów. Aby podkreślić ten wyjątkowy czas w roku, Port Łódź przygotował dla swoich Klientów gwiazdkowe upominki. Każdy, kto 13 - tego grudnia zrobi w sklepach Centrum zakupy na kwotę minimum 50 zł i w Punkcie Informacyjnym pokaże paragon, otrzyma w prezencie zestaw foremek do świątecznych wypieków.

 

 

 

PUNKT ODBIORU PREZENTÓW

W okresie świątecznym w sklepach panuje zazwyczaj wzmożony ruch, dlatego niektórzy Klienci decydują się na zamówienie upatrzonych prezentów przez Internet. Teraz takie zakupy będą jeszcze łatwiejsze. Salon Empik zorganizował na Święta w Porcie Łódź specjalny punkt, w którym można odbierać zamówione wcześniej przez Empik.com książki, płyty z muzyką i filmami oraz wszelkie inne artykuły dostępne na stronie internetowej sklepu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy czas i unikniemy kolejek. Świąteczny punktu odbioru prezentów, który startuje 1 grudnia, będzie znajdował się w korytarzu obok sklepu Saturn. Klienci będą mogli odbierać tu swoje zamówienia do 31 grudnia.

CHOINKA I ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

Port Łódź zaprasza Klientów także na świąteczne stoiska zlokalizowane na terenie Centrum, gdzie można kupić piękne akcesoria świąteczne oraz wyjątkowe prezenty. W Porcie Łódź znajdziemy m. in. stoiska z kreatywnymi upominkami dla dzieci, „świąteczne wyspy" z dekoracjami na choinkę, a także stoisko ze świątecznymi babeczkami. Podczas zakupów nie można zapomnieć oczywiście o wyborze idealnej choinki. Świąteczne drzewka będzie można zakupić na zewnętrznym stoisku, które pojawi się już 8 grudnia na parkingu Centrum, przy wejściu do sklepu IKEA. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »