Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Magia świąt z Mionetto Prosecco.

Magia świąt z Mionetto Prosecco.
Zobacz więcej zdjęć »
Święta to wyjątkowy czas, na który wielu z nas czeka cały rok. Piękne dekoracje, klimatyczne światełka i padający za oknem śnieg sprawiają, że w powietrzu unosi się magia.

Właśnie wtedy spotykamy najbliższych i znajdujemy czas, aby wspólnie z nimi celebrować święta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguKażdy z nas w środku zimy tęskni za odrobiną słońca. Stwórz niezapomniane święta i podaruj najbliższym Mionetto Prosecco. Przenieś ich w grudniu  do słonecznej Italii. Niech poczują powiew ciepłego wiatru znad Adriatyku na twarzy i wyobrażą sobie zielone wzgórza, na których rozciągają się malownicze winnice włoskiego Veneto.

Region Treviso, gdzie od 130 lat wytwarzane jest Mionetto Prosecco, to  kraina wyjątkowej wręcz urody, którą natura stworzyła po to, by dawała najwyższej jakości winogrona. My tworzymy z nich nasze wino. Ciepły, wilgotny wiatr znad Adriatyku i teren osłonięty od północy Alpami to warunki idealne dla rozwoju winorośli. W te święta podaruj sobie i bliskim coś specjalnego. Rozkoszuj się uwodzicielskim prosecco z regionu Treviso.. 

This is not just a Prosecco. It’s Mionetto.

 

www.mionettoprosecco.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »