Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Magiczna niedziela w Porcie Łódź

Magiczna niedziela w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W nadchodzącą niedzielę (25 maja), klienci Portu Łódź mogą spodziewać się wyjątkowych atrakcji związanych z pojawieniem się w centrum światowej sławy iluzjonisty - Arsène Lupin.

W ramach atrakcji zaplanowano m.in. pokaz sztuk magicznych na terenie Patio Portu Łódź. Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie „jazda na ślepo" zorganizowana na parkingu centrum.

W najbliższą niedzielę w Porcie Łódź odbędą się pokazy sztuki iluzjonistycznej. Od godziny 11.00 do 14.00 na terenie centrum będzie można spotkać iluzjonistów, którzy zaprezentują proste sztuki magiczne. Od godziny 14.00 na terenie Patio Portu Łódź odbędzie się wielki występ iluzjonistów, którego finałem będzie pokaz Sławomira Piestrzeniewicza - znanego, jako Arsène Lupin. Zgromadzona publiczność z pewnością podda się wpływowi sztuki magicznej, zwłaszcza jeśli odbędzie się ona w wykonaniu jednego z najbardziej znanych i utytułowanych iluzjonistów polskich.

Punktem kulminacyjnym występu Lupin będzie, prowadzony na parkingu,  pokaz „jazdy na ślepo". Mistrz poprowadzi ją dwukrotnie o godzinie 16.00 i 18.00. Publiczność na pewno doświadczy wielkich emocji, obserwując jazdę samochodem, którego kierowca będzie miał zasłonięte oczy. Atrakcję „jazdy na ślepo" zwiększy tor jazdy, który zostanie wyznaczony między dwoma masywnymi kolumnami. Występ zakończy spektakularna scena zniknięcia samego mistrza, który korzystając z magicznej wiedzy zniknie z oczu zgromadzonym widzom.

Sławomir Piestrzeniewicz, znany jako Arsène Lupin to dwukrotny wicemistrz świata, doceniony przez jury Światowego Kongresu Iluzji, który odbywa się w Loznannie. Jego spektakle są oklaskiwane przez publiczność na całym świecie: od Stanów Zjednoczonych po Japonię. Są także gwarancją popisu zręczności manualnej i co za tym idzie niezapomnianych wrażeń.

Partnerem wydarzenia jest Firma Przyguccy Inter-Car Sp. z o.o.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »