Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Magiczne desery z Haribo

Magiczne desery z Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Organizując przyjęcie dla naszego dziecka chcemy, aby chwile spędzone w gronie koleżanek i kolegów na długo zapisały się w jego pamięci. Doskonałym sposobem na urozmaicenie menu kinder party jest przygotowanie ponczu „Lodowa Łapa” lub „Smurfnego shake’a”.

Wyśmienita zabawa, radosna atmosfera i smakowity poczęstunek to elementy, bez których nie może się obejść prawdziwe dziecięce party. Organizując przyjęcie dla naszej pociechy, poza przygotowaniem niezliczonych gier i konkursów, warto pomyśleć również o oryginalnym menu, które wniesie element magii i bajkowości. Z myślą o małych wielbicielach żelkowo-piankowego szaleństwa firma Haribo przygotowała fantazyjne przepisy na poncz „Lodowa łapa" z żelkami i Złote Misie i „Smerfny shake" z piankami Chamallows Smurfy.

Poncz „Lodowa Łapa"

Składniki: żelki Haribo Złote Misie, soki: wiśniowy, jabłkowy, porzeczkowy, owoce cytrusowe, dwie foliowe rękawiczki;

Przygotowanie: do foliowych rękawiczek wrzucamy żelki Haribo Złote Misie. Do jednej z nich wlewamy sok jabłkowy, a do drugiej wiśniowy. Rękawice wiążemy i wkładamy na kilka godzin do zamrażalnika, by „łapy" zamarzły. Do dużej przezroczystej miski wlewamy sok z czarnej porzeczki i dodajemy do niego pokrojone owoce. Kiedy sok w rękawiczkach zamarznie, wyjmujemy je z zamrażalnika. Oczyszczone z folii „Lodowe łapy" wrzucamy do przygotowanego wcześniej czarnego ponczu. Pływające łapy będą powoli rozpuszczać się w soku z owocami, uwalniając zamrożone Złote Misie, z każdą chwilą wzbogacając smak magicznej mikstury.Poncz „Lodowa łapa" z żelkami Haribo Złote Misie to doskonała propozycja na przyjęcie z okazji zbliżającego się Haloween.

„Smerfny shake"

Składniki: Opakowanie lodów waniliowych, zimne mleko, pianki Haribo Chamallows Smurfy;

Przygotowanie: miksujemy 4 łyżki lodów waniliowych z 200 ml zimnego mleka aż do momentu uzyskania jednolitej, spienionej masy. Koktajl rozlewamy do szklaneczek, a następnie dekorujemy je piankowymi Smerfami i bajkowy milkshake gotowy!

Dostępność produktów:

Żelki Złote Misie - 100g, cena około 3,04 zł brutto/szt.; 200g, cena około 5,60 zł brutto/szt.

Pianki „Chamallows Smurfy" - 175 g cena około 5,11 zł brutto/szt.

Informacje o firmie Haribo:

HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005", „Produkt Roku. Innowacja 2006", „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje", „Lider Forum 2006 i 2007", złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »