Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Magiczne mikołajki pełne radości z Vis à Vis Łódź

Magiczne mikołajki pełne radości z Vis à Vis Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
6 grudnia to dzień, na który czekają wszystkie dzieci i nie tylko. Dzięki atrakcjom przygotowanym tego dnia przez centrum handlowe Vis à Vis Łódź zapamiętają go naprawdę na długo! W programie m.in. konkurencje sprawnościowe, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami oraz smaczny poczęstunek.

Nie zabraknie także niespodzianek dla dorosłych.

Impreza pod hasłem Ho! Ho! Mikołajki w Vis à Vis Łódź odbędzie się w przyszłą środę, 6 grudnia, w godz. 11.00-19.00. Tego dnia najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych specjalnie z myślą o tym wyjątkowym dniu. Miłośnicy zabaw sprawnościowych z pewnością ucieszą się z zabawy „Śniegowy rzut do celu", która polegać będzie na sprawdzaniu celności w rzucie śnieżkami do specjalnej tarczy. Dla tych, którzy osiągną najlepsze wyniki, przygotowane zostały zimowe upominki. Co godzinę odbywać się także będą konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą sanki oraz jabłuszka, dzięki którym będzie można w pełni zaznać śnieżnego szaleństwa. Na specjalne sportowe zajęcia dla najmłodszych zaprasza też fitness klub FitFabric. O godz.18.00, na terenie Intermarche, trening dla całych rodzin poprowadzi także znana Łodzianka, Ewa Lubert. Nauczy ona, jakie proste ćwiczenia można wykonywać wspólnie, by zadbać o zdrowie i dobrą kondycję.

Coś dla siebie znajdą też z pewnością zarówno i młodsi, i starsi miłośnicy plastyki i rękodzieła. Będzie można skorzystać z malowania buziek w bajkowe postaci, ale też wziąć udział w warsztatach pod okiem św. Mikołaja w jego pracowni. W ich trakcie uczestnicy będą m.in. ozdabiać zimowe skarpety na prezenty, dekorować pierniki oraz tworzyć świąteczne wycinanki z papieru. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli także skorzystać z nauki tworzenia origami.

Mikołajki w  Vis à Vis Łódź to także doskonała okazja, by zadbać o swoje zdrowie. Przychodnia Blue Medica przygotowała dla klientów bezpłatne bony na badania (takie jak morfologia, poziom żelaza, cholesterolu czy glukozy i wiele innych) , które umożliwią sprawdzenie ogólnego stanu zdrowia.

Na ten dzień wiele atrakcji przygotowanych zostało także przez Intermarche. Przede wszystkim robiąc zakupy, będzie można wspomóc tych, którzy w świątecznym czasie najbardziej potrzebują pomocy. W trakcie wydarzenia promowane będą specjalne, zdrowe i naturalne produkty oznaczone duszkiem Babu - dochód z nich przeznaczony jest na wsparcie podopiecznych fundacji „Pomaganie jest trendy" oraz na zakup bonów żywnościowych dla potrzebujących rodzin z Łodzi. Sam duszek Babu będzie krążył wśród klientów, promując zdrowe produkty i rozdając drobne upominki najmłodszym. Tym, którzy zakupią je i tym samym wesprą ten szczytny cel, powinni także czujnie rozglądać się, podchodząc do kasy. Tego dnia w godz. 13-17 jedną z nich będzie obsługiwał znany z wielu serialowych i filmowych ról aktor, Mikołaj Krawczyk. Na zakończenie i zwieńczenie całego dnia mikołajkowych atrakcji, o godz. 18.00 zagra on także dla wszystkich koncert ze swoim zespołem Rockoholic.

Vis à Vis Łódź nie zapomina także o tych, dla których mikołajki i święta to przede wszystkim pyszne smaki. W trakcie całej imprezy odbywać się będzie świąteczny jarmark, na którym będzie można posmakować wielu ciekawych smakołyków wprost od producentów. Dla fanów włoskiej kuchni Pizzeria Dominos przygotowała rabat -50% na wszystkie pizze. A tych, którzy lubią nie tylko jeść, ale i gotować, z pewnością ucieszą kulinarne warsztaty z Eweliną Brodnicką, autorką bloga pichconko.pl. Odbędą się one w ramach imprezy na terenie marketu Intermarche, o godz. 15.00.

Wszystkie atrakcje podczas mikołajek w Vis à Vis są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Szczegółowy program oraz informację o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku Street Mall Vis à Vis Łódź: https://www.facebook.com/streetmall.visavis.lodz/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »