Gospodarka » Żywność

Magiczne ziarenka

Magiczne ziarenka
Zobacz więcej zdjęć »
Lekarze alarmują. Już około 13% Polaków cierpi na otyłość. Większość z nich mieszka w dużych miastach takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań. Wynika to przede wszystkim z dużego natężenia miejsc, w których można kupić szybko podaną, ale niekoniecznie zdrową dla naszego organizmu żywność.

Szczególnie na bomby kaloryczne jesteśmy narażeni w centrach handlowych, gdzie miejsc ze zdrową żywnością można policzyć na palcach jednej ręki. Dodatkowo, to co nas najbardziej przyciąga do fast-food, to szybki sposób podania połączony z atrakcyjnym dla naszych kubków smakowych, pożywieniem. Zauważamy to szczególnie w okresie zimowym, kiedy nasz organizm potrzebuje dużej ilości węglowodanów, po wyczerpujących ,,maratonach” sklepowych. To wtedy jesteśmy najbardziej narażeni na niepokojący dla nas przyrost kilogramów, pogłebiający naszą frustrację .

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jedną z takich opcji jest przekąska, która szczególną popularność zdobyła w poprzednim roku na bałyckich plażach. Mowa o ,,Magicznej Kukurydzy", która łączy w sobie smak, niską cenę oraz szybki sposób przygotwania przysmaku. Składa się ona z ziarenek podanych w gorącym kubku w pięciu smakach do wyboru. Frykas ten wytwarza się korzystając z prac ekspertów, badań naukowców poprzez oddzielenie całych, nieuszkodzonych ziaren od kolby, które następnie są zamrażane w ciągu godziny by zachować wszystkie właściwości odżywcze.

Produkt ten nie zawiera żadnych konserwantów, natomiast dostarcza dla organizmu 60% skrobi, 14% białka, tylko 4% tłuszczu oraz wszystkie podstawowe witaminy, związki fosforu i wapnia, błonnik usprawniający pracę jelit, niacynę i kwas foliowy zmniejszający ryzyko, wystąpienia wad wrodzonych u dzieci oraz pomagający redukować ryzyko zawału serca. Dodatkowym argumentem przemiawiającym za tym przysmakiem jest cena, która wynosi 5 zł od pojedyńczej porcji w gorącym kubku.

Po sukcesach w okresie letnim firma Fun Foods Polska poszukuje dystrybutorów chcących przejąć przedstawicielstwo w dużych miastach oraz w miejscowościach nadmorskich.  

Szczególna oferta jest kierowana do odbiorców franczyzowych. To dla nich stworzony jest atrakcyjna oferta na otworzenia własnej działalnośći. Można ją już rozpocząć od zakupu pakietu Start – Mini za kwotę 3999zł, w skład, którego wchodzi w skład którego wchodzi100kg kukurydzy, 900 kubków, 4 kg posypek smakowych, urządzenie do gotowania na parze "steamer", 2 koszulki i czapkę oraz materiały marketingowe. Miesięczna sprzedaż jednego punktu wynosi około 400kg kukurydzy co równa się 130 kubkom dziennie. Franczyzobiorcy gotowi podjąć współpracę są zwolnieni jakichkolwiek opłat franczyzowych. Stoisko z ,,Magiczna Kukurydzą” można otworzyć praktycznie wszędzie, w centrum handlowym, na dworcu, parku, w biurowcu. Dlatego też Fun Foods szczególną uwagę kieruje do miejscowości nadmorskich i górskich do których zamówienia można składać do końca kwietnia 2011 roku. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.funfoods.pl oraz www.magicznakukurydza.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzegorz Pięta

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »