Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Centrum Handlowym Blue City

Przedświąteczny czas w Centrum Handlowym Blue City zapowiada się naprawdę pięknie! W dniach 12-23 grudnia inspiracje prezentowe i smakołyki na świąteczny stół będzie można znaleźć na wyjątkowym Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Jak co roku przed Świętami na poziomie -1 Centrum pojawią się stoiska z potrawami, bez których nie można sobie wyobrazić tradycyjnego Bożego Narodzenia. Nie zabraknie pierogów, uszek i smakowitych wypieków. W tym roku wystawców oferujących pyszności będzie jeszcze więcej niż zwykle! Będą czekać na odwiedzających w dwóch lokalizacjach – przy fontannie oraz w lokalu obok Pizza Hut, w korytarzu prowadzącym do sklepu Saturn.

 

Miłośnicy niestandardowego menu na świątecznym stole również znajdą na Jarmarku coś dla siebie. Obok polskich wigilijnych specjałów pojawi się także asortyment znany z odbywającego się cyklicznie w Blue City Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych, czyli smaki z różnych zakątków Europy i świata – między innymi Turcji, Grecji i Azerbejdżanu.

 

Na stoiskach dostępne będzie również stylowe, niepowtarzalne rękodzieło – zatem każdy, kto szuka oryginalnych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych lub prezentów dla najbliższych powinien zdecydowanie odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy.

To nie koniec atrakcji, które czekać będą na odwiedzających Blue City w dniach 12-23 grudnia. W lokalu przy Pizza Hut, tuż obok jarmarkowych stoisk, pojawi się unikatowa wystawa rzeźb czekoladowych powstała we współpracy z E. Wedel. Wśród eksponatów znajdą się między innymi Warszawska Syrenka i makieta kolejki wykonane z najprawdziwszej, wedlowskiej czekolady.

Tak słodkiego i magicznego Jarmarku jeszcze nie było!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.sobczak@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »