Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Magiczny Mikołajkowy tydzień w Jankach

Magiczny Mikołajkowy tydzień w Jankach
Zobacz więcej zdjęć »
W tym tygodniu Centrum Janki, zaprasza dzieci wraz z rodzicami na trzydniowe świętowanie imienin Mikołaja. W programie spotkanie ze Św. Mikołajem, zajęcia plastyczne oraz czekoladowa fontanna.
Z okazji Mikołajek w dniach 6, 8 i 9 grudnia Centrum Janki zaprasza całe rodziny na trzy dni wspólnej zabawy Mikołajkowej. Już w czwartek Centrum Janki odwiedzi Św. Mikołaj wraz ze Śnieżynkami, wprowadzając najmłodszych w świąteczną atmosferę. W sobotę podczas „Warsztatów twórczego rozwoju" dzieci będą miały okazję własnoręcznie tworzyć ozdoby choinkowe, a w niedzielę rozkoszować się czekoladą płynącą z fontanny.

6 grudnia od 14.00 do 20.00 - spotkanie ze Św. Mikołajem
W czwartek na swych saniach zajedzie do Centrum Janki Mikołaj ze Śnieżynkami. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim zdjęcie oraz wziąć udział w konkursach i zabawach. Podczas spotkania ze Św. Mikołajem najmłodsi samodzielnie ozdobią mikołajowe skarpety, stworzą świąteczne dekoracje oraz udekorują żywą choinkę. Nie zabraknie również prezentów wręczanych przez Św. Mikołaja oraz słodkich niespodzianek.

8 grudnia od 10.00 do 15.00 - tworzenie dekoracji choinkowych
Tego dnia dzieci uczestniczyć będą w zajęcia plastycznych w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju". Program sobotniego spotkania pod hasłem „Tworzymy dekoracje choinkowe" obejmuje zajęcia z kolażu i scrapbookingu. Przy zastosowaniu styropianowych kul, kolorowego papieru, piórek, brokatu i różnych świecących dodatków, dzieci stworzą własne, niepowtarzalne bombki, gwiazdki i łańcuchy choinkowe. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu lub powiesić na choince w Centrum Janki. Prowadzący zajęcia plastycy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pomogą również zaprojektować unikalne kartki świąteczne.

9 grudnia od 13.00 do 19.00 - Czekoladowe Mikołajki
Dekorowanie pierników, tworzenie kreacji z masy cukrowej, ozdabianie małych czekoladowych Mikołajów to tylko część atrakcji tego dnia. Event Mikołajkowy opierać się będzie na magii czekolady, z której można wyczarować niezwykłe rzeczy. Podczas kilku godzin zabawy dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach tworzenia domków z piernika oraz słodkich ozdób choinkowych. Główną atrakcją będzie jednak świąteczna fontanna tryskająca gorącą czekoladą oraz masa słodyczy i owoców.


Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »