Gospodarka » Żywność

Majonez Kielecki – nr. 1 na święta

Majonez Kielecki – nr. 1 na święta
Zobacz więcej zdjęć »
Jeden z najpopularniejszych majonezów w Polsce – Majonez Kielecki poleca się do świątecznych potraw! Dzięki niemu sałatki, śledzie i ciasta będą smakowały wybornie, a rodzinne spotkania nabiorą tradycyjnego charakteru.

Aksamitna konsystencja, niezmienna od lat receptura wytwarzania oraz brak substancji konserwujących to cechy charakterystyczne kultowego Majonezu Kieleckiego. Ponadto smak, zbliżony do domowych wyrobów sprawi, że produkt ten stanowił będzie smaczne uzupełnienie świątecznych potraw. Z myślą o komforcie konsumentów WSP Społem przygotowała promocyjne opakowanie Majonezu Kieleckiego o pojemności 700 + 150 ml gratis.

Obok tradycyjnej wersji dodatku kielecka Spółdzielnia oferuje również Majonez Kielecki z czosnkiem oraz Majonez Kielecki Omega-3 w standardowych opakowaniach po 310 g. Dzięki temu, rodzaj i smak wyrobu można dopasować do preferencji gości zaproszonych na świąteczne ucztowanie.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »