Gospodarka » Żywność

Majonez Kielecki – supermarką!

Majonez Kielecki – supermarką!
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 15 000 respondentów i 2300 produktów - właśnie dobiegła końca tegoroczna edycja badania konsumenckiego Superbrands. Wśród laureatów znalazł się flagowy wyrób Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” – Majonez Kielecki. Marka została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku!

Superbrands to tytuł przyznawany przez międzynarodową organizację The Superbrands Ltd. działającą w ponad 80 krajach. W Polsce od ponad 10 lat, za jej pośrednictwem nagradzane są marki, które osiągnęły sukces rynkowy. Do kryteriów podlegających ocenie zaliczają się m.in.: wielkość rocznej sprzedaży, wysokość budżetu reklamowego oraz znajomość i rozpoznawalność.

Badanie mające na celu wyłonienie laureatów przeprowadzane jest w dwóch etapach. W pierwszym bierze się pod uwagę opinię ponad 15 tys. niezależnych osób, następnie najwyżej punktowane pozycje poddawane są ocenie Radzie Marek, składającej się z 40 ekspertów w dziedzinie marketingu. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest promocja sukcesów firm będących liderami w swoich kategoriach.

„Superbrands dla Majonezu Kieleckiego to prestiżowe wyróżnienie, a zarazem potwierdzenie, że produkt jest doceniany. Niezwykle cieszymy się, że marka, którą pielęgnujemy od ponad 56 lat znalazła się w gronie najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Dziękujemy naszym konsumentom!" - mówi Michał Mius, Prezes Zarządu WSP SpołemRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »