Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Majowa akcja bonova w NoVa Park

Majowa akcja bonova w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 7-8 maja w godzinach 12.00-18.00 NoVa Park rozdaje bony na zakupy! Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 20 złotych na extra shopping!

Do rozdania mamy aż 300 upominków w podziękowaniu za wizytę w naszym Centrum!

Spragnieni zakupowego szaleństwa po kolejnym lockdownie? NoVa Park szykuje dla Was wiosenną edycję akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w ramach której będziecie mogli zdobyć dodatkowe pieniądze na kolejne zakupy do wybranych sklepów Galerii!

Co zrobić, aby zgarnąć bon? W dniach 7-8 maja zrób zakupy w NoVa Park za minimum 100 złotych i ciesz się zyskiem. Bony o wartości 20 złotych będą do odebrania w Punkcie Obsługi Akcji po okazaniu dowodów zakupu. Liczba upominków ograniczona. Bony będzie można zrealizować w wybranych sklepach w dniach trwania akcji, czyli 7-8 maja. Po tym terminie bony tracą ważność. Listę sklepów biorących udział w akcji można sprawdzić na https://nova-park.pl/wydarzenia/majowa-akcja-bonova/.

„Powracamy stęsknieni za naszymi klientami! Z tej okazji w podziękowaniu za Waszą lojalność organizujemy kolejną edycję popularnej akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’. W dniach 7-8 maja w NoVa Park każdy będzie mógł zrobić przyjemne zakupy połączone z zyskiem. Każde wydane 100 złotych to upominek w postaci bonu o wartości 200 zł na kolejne buszowanie po sklepach w naszym centrum. Weź udział w akcji i na nowo odkryj radość z zakupów!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »