Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Majowa edycja #bMALowych poranków dla najmłodszych w Galeria Bemowo

Majowa edycja #bMALowych poranków dla najmłodszych w Galeria Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Znamy już majowy rozkład jazdy najnowszych #bMALowych poranków w Klubie Artystycznym bMAL w Galerii Bemowo. W programie aż cztery soboty z atrakcjami dla najmłodszych oraz warsztaty „Małego Biznesmena”.

#bMALowe poranki w Klubie Artystycznym bMAL w Galerii Bemowo to cykliczne wydarzenia organizowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach stolicy. Cotygodniowe warsztaty są pełne zabawy i animacji, rozwijają zdolności manualne i zwiększają kreatywność.

W maju zaplanowano następujące spotkania:

  • Plastyczne warsztaty z motylami w tle, czyli wykonywanie kreatywnych motyli dekoracyjnych. Zajęcia odbędą się 4 maja 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;
  • Akademia Piasku Kinetycznego, czyli wykonywanie krok po kroku własnego piasku kinetycznego. Zajęcia odbędą się 11 maja 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;
  • Wielki Kwiatowy Poranek, czyli warsztaty tworzenia papierowych kwiatów. Zajęcia odbędą się 18 maja 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;
  • Mały muzykant, czyli warsztaty tworzenia własnych instrumentów muzycznych. Zajęcia odbędą się 25 maja 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;

W #bMALowej ofercie dla najmłodszych znalazły się także warsztaty „Mały biznesmen”. W dniach 9-10 maja od godziny 17.30 dzieci będą mogły poznać podstawowe terminy związane z przedsiębiorczością oraz porozmawiają o różnych pomysłach na biznes. Zajęcia są przewidziane dla dzieci w wieku 4-9 lat.

„Nowy miesiąc, nowe atrakcje. Maj w Galerii Bemowo i bMALu zapowiada się kreatywnie i artystycznie. Poza sobotnimi porankami, na najmłodszych czekają również zajęcia ‘Mały biznesmen”, które za pomocą dyskusji i zabaw mają zachęcić najmłodszych do rozwijania postawy przedsiębiorczej. Zapraszam całe rodziny na #bMALowe spotkania” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Wstęp na zaplanowane wydarzenia jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »