Rozrywka i wypoczynek » Święta

Majówka – godziny otwarcia Portu Łódź

W związku z tegoroczną majówką, zmianie ulegną godziny pracy Portu Łódź

1-ego maja w Święto Pracy oraz 3-ego maja w Święto Narodowe Uchwalenia Konstytucji, Centrum będzie nieczynne. W dni świąteczne do Portu Łódź zaprasza fitness klub Fit Fabric, który 1-ego i 3-ego maja będzie otwarty w godzinach 08:00 – 20:00. Podczas majówki będzie można też korzystać z atrakcji dostępnych na terenach zewnętrznych Portu Łódź – strefy treningowej dla psów oraz z boiska do gry w siatkówkę. 1-ego i 3-ego maja wolny czas spędzimy również na torze kartingowym, który do zabawy zaprasza w godzinach od 10:00 do 20:00.

2 maja Port Łódź pracuje normalnie. Wszystkie sklepy i restauracje będą tego dnia czynne w standardowych godzinach 10:00 – 20:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )