Firma » Biznes

Majster-Pol członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Majster-Pol członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń
Zobacz więcej zdjęć »
Majster-Pol, polski producent systemów ociepleń i chemii budowlanej, znalazł się w prestiżowym gronie firm należących do Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Organizacja ta zrzesza obecnie 31 podmiotów stanowiących ok. 80% polskiego rynku ociepleń. To jedno z czołowych stowarzyszeń branżowych działających w polskim sektorze budowlanym.

Decyzja o przystąpieniu do SSO kiełkowała w nas kilka lat, podczas których braliśmy udział
w corocznych edycjach Międzynarodowej Konferencji ETICS i przypatrywaliśmy się innym inicjatywom Stowarzyszenia. Uważamy, że dla naszej firmy członkostwo w SSO to rodzaj wyróżnienia oraz dostrzeżenia ciężkiej, dwudziestoletniej pracy w branży. Jednocześnie bardzo cieszy nas fakt,
że będziemy mogli brać czynny udział w kształtowaniu wizerunku polskich producentów w kraju oraz
za granicą
– mówi Ewelina Pisarczyk, Dyrektor Generalny spółki Majster-Pol. 

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) to organizacja branżowa czołowych polskich producentów systemów ETICS i ich komponentów. Cel stowarzyszenia to trafianie do jak największej grupy odbiorców z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi wysokiej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Majster-Pol to producent chemii budowlanej, w ofercie którego można znaleźć tynki, farby, grunty, kleje, zaprawy i wiele innych artykułów. To firma rodzinna. Za główny cel stawia sobie wytwarzanie produktów o wysokich parametrach użytkowych, ulepszanie oferty oraz ciągłe podnoszenie jakości obsługi klientów. Dla firmy Majster-Pol nadrzędną wartością jest lojalność, na której na co dzień firma buduje relacje biznesowe, pracownicze i społeczne. Jej rodzinnoś sprawia, że przedsiębiorstwo
z powodzeniem konkuruje z koncernami – udowadnia to nie tylko grono zadowolonych Klientów, ale też zespół oddanych pracowników.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »