Firma » Biznes

MAJSTER-POL z nowym logo

MAJSTER-POL z nowym logo
Zobacz więcej zdjęć »
Jesień wita nas zmianami. Firma MAJSTER-POL ma nowe logo, dzięki któremu ma nadzieję być jeszcze bardziej rozpoznawalna. Nadal jednak pozostaje otwarta na Klientów i zapewnia najwyższą jakość usług.

Dobra firma nigdy nie stoi w miejscu. Nieustannie się rozwija i podąża za trendami. Po okresie doskonalenia linii produkcyjnych materiałów MAJSTER-POL oraz nieustannej pracy nad ich jakością, przyszedł czas
na odświeżenie logo.
Dla firmy to symbol zmian i dowód na to, że podąża ku nowoczesności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

MAJSTER-POL zadbał o każdy szczegół, bo wie, że to właśnie z nich można stworzyć coś wyjątkowego.

Taką zasadą firma kieruje się od 1998 r. kiedy to rozpoczęła działalność. Przez 15 lat obecności na rynku jako producenci chemii budowlanej przekonała Klientów, że jej produkty to dobry wybór. MAJSTER-POL udoskonala je i podnosi jakość swojej obsługi, aby firma nieustannie kojarzyła się z fachowością i rzetelnością.

Nowe logo to dla MAJSTER-POL duża zmiana. Firma jest jednak przekonana, że to dobry krok. Nie boi się nowych wyzwań. Jest firmą rodzinną, opierającą się na solidnych fundamentach. Wierzy, że podąża
w odpowiednim kierunku.
Kieruje się wartościami, jakie przyświecają jej założycielom w prywatnym życiu.

MAJSTER-POL to firma lojalna, mocno zaangażowana w swoją pracę i wytrwale dążąca do celu. Dba nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale i o pracowników bez których niczego by nie osiągnęła. Zatrudnia obecnie ponad 100 osób, z których większość jest związana z przedsiębiorstwem od wielu lat.

Niezmienne jest również zaangażowanie firmy w środowisko lokalne. Wspiera tych, którzy potrzebują pomocy na różnych płaszczyznach życia. Angażuje się w inicjatywy kulturalne, społeczne oraz oświatowe na trenie powiatu i nie tylko. Stara się również aby produkcja spełniała wysokie standardy ekologiczne.

MAJSTER-POL zapewnia swoim Klientom opiekę na najwyższym poziomie. Każdego z nich traktuje indywidualnie, dzięki czemu z łatwością firmie udaje się sprostać ich potrzebom. Przedsiębiorstwo nie ma sztywnych procedur handlowych, bo ufa swoim pracownikom i wierzy, że każdego dnia dbają o pozytywny wizerunek firmy.

Nowe logo MAJSTER-POL to krok ku nowoczesności, ale wykonany w sposób pewny i śmiały. Tak też działa firma: jest przekonana o dobrej jakości swoich produktów i z dumą dostarcza je do hurtowni
i na inwestycje.
I choć jest znana w branży budowlanej, nie spoczywa na laurach. Nadal się rozwija, by wspólnie ze swoimi Klientami, dostawcami i pracownikami tworzyć lepszą rzeczywistość.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »