Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Makijaż permanentny to perfekcyjny wygląd każdego dnia!

Makijaż permanentny to perfekcyjny wygląd każdego dnia!
Zobacz więcej zdjęć »
Każda kobieta chce codziennie pięknie wyglądać. Perfekcyjny makijaż każdego dnia, tuż po przebudzeniu to po prostu spełnienie marzeń. Dziś dzięki makijażowi permanentnemu jest już to możliwe. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałyście, chętnie wytłumaczymy na czym on polega.

Makijaż permanentny to nic innego, jak trwałe podkreślenie największych atutów kobiecej urody. Chodzi nam tutaj o usta, oczy i brwi. Przy pomocy barwników oraz odpowiedniego urządzenia do makijażu permanentnego można podkreślić oko kreską na górnej lub dolnej powiecie, wyregulować kształt oraz gęstość brwi, a także nadać odpowiednią intensywność barwie ust. Makijaż permanentny to swojego rodzaju tatuaż, którego efekt utrzymuje się nawet przez 5 lat.

Jakie zalety makijażu permanentnego?

Dzięki niemu możemy zaoszczędzić sporo czasu. Już nie musimy marnować cennych minut podczas dokładnego wykonywania codziennego makijażu. Jeśli mamy taki makijaż, już nie musimy się męczyć z eyelinerem, czy konturowaniem ust. Efekt makijażu utrzymuje się nawet przez 5 lat. Wszystko zależy od tego, jak skóra reaguje na barwnik. Dodatkowo taki makijaż jest bardzo wygodny. Dzięki niemu na lata wyregulujemy linię brwi oraz ich gęstość.

Kto może sobie pozwolić na makijaż permanentny?

Z pewnością wszystkie osoby całkowicie zdrowe, jednak zanim zdecydujemy się na taki makijaż, sprawdźmy czy nie mamy do tego przeciwwskazań. Najlepiej w tym celu odwiedź swojego lekarza i skonsultuj z nim ewentualne wykonanie makijażu permanetnego. Jednak warto tutaj wymienić kilka przeciwwskazań: ciąża, niektóre leki, spożywanie alkoholu, alergie na barwniki, znieczulenia lub farby do włosów, cukrzyca, trądzik, łuszczyca, żółtaczka i wiele innych.

Gdzie wykonać makijaż permanentny?

Musimy pamiętać o tym, że jest to makijaż trwały, utrzymujący się przez lata. Dlatego wybranie profesjonalnego zakładu, musi trwać. Najlepiej wybrać sprawdzoną linergistkę, która ma już duże doświadczenie w tym co robi. Odradzamy korzystanie z promocji. Makijaż permanentny ma podkreślić, a nie oszpecić piękno naszej twarzy, więc musi on kosztować.

Przecież twarz to nasza wizytówka, nie można na niej oszczędzać.

 A Ty co sądzisz o makijażu permanentnym?Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BeataB

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »