Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Makijaż w stylu Hollywood w perfumerii Douglas w Porcie

Makijaż w stylu Hollywood w perfumerii Douglas w Porcie
Zobacz więcej zdjęć »
Perfumeria Douglas w najbliższy piątek zaprasza do Portu Łódź wszystkie panie, które chcą poczuć się jak filmowe gwiazdy rodem z Hollywood.

26 października od godz. 15.00 będzie można spotkać się z Anną Orłowską, wizażystką i stylistką, która opowie o trendach w makijażu i profesjonalnie dobierze kosmetyki.

Spotkanie będzie przebiegać pod hasłem „Gwiazdy Hollywood”. O każdej pełnej godzinie grupa klientek pozna techniki pielęgnacji twarzy, zasady tworzenia odpowiedniego makijażu oraz dowie się, w jaki sposób dobrać właściwe produkty do swojej skóry.

 

- Każda kobieta stara się wyglądać jak najlepiej, niezależnie od okazji. Najbliższe spotkanie z Anną Orłowską pozwoli naszym klientkom dowiedzieć się, jakie kolory pasują do ich typu urody oraz jak dbać o swoją skórę, by była zdrowa i wyglądała promiennie – mówi Emilia Lange-Cichocka, menedżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Anna Orłowska należy do najlepszych i najbardziej znanych polskich wizażystek. Jej umiejętności poznają zarówno osobowości z pierwszych stron gazet, jak i widzowie popularnych programów telewizyjnych. Od lat współpracuje z TVN Style, gdzie radzi, jak umiejętnie korzystać z produktów kosmetycznych. Już 26 października na żywo z jej wiedzy będą mogły skorzystać klientki perfumerii Douglas w Porcie Łódź.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »