Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

MAKIJAŻYSTKA GWIAZD MARGO HOLDER ZAWITA DO POLSKI!

MAKIJAŻYSTKA GWIAZD MARGO HOLDER ZAWITA DO POLSKI!
Zobacz więcej zdjęć »
Margo Holder to wizażystka gwiazd, która przygotowuje makijaże m.in. podczas Oskarów, Złotych Globów, czy Festiwalu w Cannes.

Margo Holder to wizażystka gwiazd, która przygotowuje makijaże m.in. podczas Oskarów, Złotych Globów, czy Festiwalu w Cannes. Malowała m.in. takie sławy jak: Juliette Binoche, Felicity Jones, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Gillian Anderson, Lionel Richie, Alice Cooper, Gwendoline Christie, Elle Macpherson, Maisie Williams czy Kylie Minogue. Makijażystka pojawi się w Polsce, by podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami 3 i 4 czerwca podczas Szkolenia MASTER CLASS Z MARGO HOLDER w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Margo Holder posiada ponad 20 lat doświadczenia jako wizażystka. Ma na swoim koncie publikacje w magazynach takich jak m.in.: Vogue, The Times, Harper’s Bazaar, Marie Claire, ELLE, Grazia UK. Klientami Margo Holder są takie marki jak: Swarovski, L’Oreal, Elizabeth Arden, River Island, Next, Remington, Nike, Johnson&Johnson i inne. Niezwykle otwarta osobowość Margo i jej chęć przekazania wiedzy w najmniejszym szczególe dodatkowo skłoniła ją do założenia w Londynie własnej szkoły makijażu, do której przyjeżdżają studenci z całego świata.

Już 3 i 4 czerwca z jej ogromnego doświadczenia skorzystać będzie można w Polsce podczas specjalnych warsztatów w WSA.

Wyższa Szkoła Artystyczna to jedyna uczelnia w Polsce, po której ukończeniu studenci posiadają wyższe wykształcenie w dziedzinie charakteryzacji. Nie jest więc przypadkowe, że taka osobowość jak Margo Holder, wybrała WSA, by właśnie tu spotkać się z kursantami i nauczyć ich swoich wspaniałych technik makijażu. Bardzo się cieszymy na to spotkanie i serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału – mówi Agata Manowska, Dyrektor Artystyczna w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Podczas wizyty Margo Holder uczyć będzie kilku rodzajów makijaży zgodnych z najnowszymi światowymi trendami, tj. „cocktail Red Carpet” i „evening Red Carpet”, które gwiazdy mogą pokazać na czerwonym dywanie. Kursanci zapoznają się z tajnikami wykonania świetlistych, perfekcyjnych makijaży, które wyglądają idealnie w rzeczywistości i na zdjęciach, przy różnych rodzajach światła. Nauczą się wykonania makijażu reklamowego beauty oraz contouringu i strobingu. Zapoznają się również z nowościami kosmetycznymi.

Margo Holder omówi także tajniki codziennej pracy z wielkimi gwiazdami, tego jak radzić sobie z presją czasu w pracy wizażysty, jak budować swoje portfolio oraz jak wygląda praca z agentami światowej sławy.

Więcej informacji o wizycie Margo Holder: https://wsa.art.pl/szkolenie-master-class-z-margo-holder-w-wsa/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »