Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Mała Chorwacja w centrum Warszawy

Mała Chorwacja w centrum Warszawy
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 1000 osób odwiedziło specjalną strefę

Chorwacka Wspólnota Turystyczna zaoferowała  mieszkańcom Warszawy wirtualną podróż do Chorwacji, przenosząc ich w weekend w najpiękniejsze zakątki tego kraju. W rytmach chorwackiej muzyki i kosztując tamtejszych specjałów, każdy mógł choć przez chwilę poczuć się jak na wybrzeżu Adriatyku.

 

Specjalna strefa przed centrum handlowym Złote Tarasy cieszyła się dużym zainteresowaniem, odwiedziło ją ponad 1000 osób. Wiele osób wzięło także udział w zabawie, pozując do zdjęć na tle chorwackich krajobrazów i biorąc tym samym udział w konkursie. Dzięki wykorzystaniu technologii greenbox każdy mógł zobaczyć się na deptakach chorwackich miast, w nadmorskiej scenerii czy na górskich szczytach. Dodatkowo każdy otrzymał unikalną pamiątkę - pocztówkę z własnym zdjęciem.

 

Osoby, które marzyły, by móc odwiedzić Chorwację nie tylko wirtualnie, wzięły udział w konkursie – zdjęcia wykonane podczas imprezy zostały opublikowane na fanpage’u  Love Croatia. Spośród nich zostanie wybrane jedno, a osoba się na nim znajdująca wygra luksusową, tygodniową wycieczkę dla dwóch osób do Chorwacji. Galerię zdjęć zrobionych podczas imprezy można obejrzeć tu.


Podczas imprezy emitowane były filmy promocyjne, prezentujące najpiękniejsze krajobrazy Chorwacji, nieskazitelne piękno przyrody, jak również różnorodne możliwości wypoczynku – sporty wodne, wspinaczkę górską, czy leniwe plażowanie. Tym samym każdy mógł przekonać się, że Chorwacja ma wiele do zaoferowania i to nie tylko w okresie wakacyjnym.

 

 

Ratomir Ivičić, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, powiedział: “Cieszymy się, że mogliśmy w oryginalny sposób zainspirować Polaków do spędzenia wakacji w Chorwacji. Nasza bogata historia, dziewicza przyroda i różnorodna kuchnia sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.”  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DN

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »