Kultura, sztuka » Kultura

Małe granty i wielkie oglądanie w Gliwicach

Małe granty i wielkie oglądanie w Gliwicach
Zobacz więcej zdjęć »
To także ostatnia szansa na zgłoszenie swojego projektu do Funduszu Małych Grantów. Nabór wniosków trwa tylko do 9 lipca. Tego dnia odbędzie się też pokaz w kinie letnim na parkingu centrum

Już 9 lipca odbędzie się kolejny pokaz w letnim kinie samochodowym Europy Centralnej. To okazja do tego, aby za darmo spędzić interesujący wieczór razem z bliskimi albo z przyjaciółmi. Do końca wakacji na parkingu Europy Centralnej co czwartek będą prezentowane najlepsze polskie i światowe produkcje. Początek projekcji o godz. 21:00. Warto jednak pojawić się nieco wcześniej, aby zarezerwować sobie najlepsze miejsce. W najbliższy czwartek czeka nas tym razem nieco komediowe spojrzenie na rzeczywistość – czyli emisja filmu „Kupiliśmy ZOO”. To wyjątkowo ciepła opowieść Camerona Crowe’a z udziałem Matta Damona, który jako jeden z głównych bohaterów postanawia odmienić życie swoje i bliskich, dokonując zakupu ogrodu zoologicznego. To wydarzenie zmieni nie tylko jego życie, ale spowoduję moc problemu i niezwykle śmiesznych sytuacji? Jaki przekonamy się w Europie Centralnej.

Również do czwartku 9 lipca trwa nabór lokalnych projektów do ostatniej w tym roku edycji Funduszu Małych Grantów. Można w niej otrzymać po 2.000 złotych na realizację działań w Gliwicach, Zabrzu i powiecie gliwickim. O wsparcie, za pomocą specjalnego formularza dostępnego ze strony gliwickiego Centrum, mogą starać się kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje oraz instytucje publiczne.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »