Firma » Finanse

„Mali Przedsiębiorcy” – nowy projekt dla najmłodszych w VIVO! Stalowa Wola

„Mali Przedsiębiorcy” – nowy projekt dla najmłodszych w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Planowanie domowego budżetu, rozsądne oszczędzanie, mądre wydawanie, a także bezinteresowne pomaganie innym i wartość wolontariatu – te i inne zagadnienia zostaną poruszone podczas cyklicznych warsztatów ekonomicznych „Mali Przedsiębiorcy” w VIVO! Stalowa Wola. Nowy projekt startuje już 5 kwietnia!

Warsztaty ekonomiczne „Mali Przedsiębiorcy” to cykl zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 1-3, który w interesujący sposób wprowadzi maluchy w tajemniczy świat ekonomii i finansów. Dzięki wspólnej zabawie, działaniom twórczym i wykonywaniu określonych zadań animatorzy, wspólnie ze świnką Grosią i wiewiórem Frankiem, w przystępny sposób wyjaśnią uczestnikom pojęcia ekonomiczne i odpowiedzą na nurtujące ich pytania. Po odwiedzeniu wszystkich ustawionych na tę okazję stacji i w trakcie zaliczenia poszczególnych zadań dzieci zarobią zabawkowe pieniądze, które będą mogły wypłacić za pomocą swojej indywidualnej karty bankomatowej i zamienić je na atrakcyjne nagrody. Na najbliższych warsztatach, 5 kwietnia, organizatorzy opowiedzą dzieciom o planowaniu domowego budżetu, ale również o tym, że nie wszystko można kupić za pieniądze. Kolejne zajęcia z cyklu „Mali Przedsiębiorcy” odbędą się 10 maja.  

Warsztaty ekonomiczne podzielone są na dwa bloki. W godz. 10.00-14.00 organizatorzy zapraszają maluchy w wieku przedszkolnym. Nieco później, w godz. 15.30-18.30, odbędą się zajęcia dla dzieci z klas 1-3. Na koniec zajęć uczestnicy otrzymają certyfikaty, świnki-skarbonki na planowane oszczędności oraz plakaty motywacyjne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

Zapisy indywidualne lub grupowe:

Pawel Chodera

pawel@smartkidacademy.com

tel.  501 845 835Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »