Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Mali twórcy filmowi w Porcie Łódź Junior

Mali twórcy filmowi w Porcie Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim tygodniu września w ramach trwających cały miesiąc w Porcie Łódź Junior zajęć dla najmłodszych pod wspólnym tytułem „Junior w krainie bajek”, dzieci będą mogły stworzyć swój własny animowany film.

Między 24 a 30 września Port Łódź Junior będzie kształcił najmłodszych adeptów sztuki filmowej. Maluchom ten czas upłynie pod znakiem tworzenia bajki. Dzieci przemienią się w scenarzystów, reżyserów i aktorów. Podczas zajęć mali artyści napiszą scenariusz, przygotują rekwizyty i rozrysują sceny, a po zmontowaniu filmu i nagraniu dialogów stworzą własną muzykę.

- To świetna okazja do kreatywnej zabawy dla dzieci, zafascynowanych animowanym bohaterami bajek. Już nie możemy się doczekać pierwszych produkcji filmowych, które stworzą najmłodsi w Porcie Łódź Junior - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź

 

Port Łódź Junior – baśniowy świat dziecka

Port Łódź Junior to bezpłatna sala zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat znajdująca się na terenie centrum przy strefie restauracyjnej. Zjeżdżalnia, kącik gier, przebieralnia z bajkowymi strojami, czy basen z piłeczkami to tylko część atrakcji, które czekają tam na najmłodszych. Wykwalifikowani animatorzy dbają zarówno o dobrą zabawę, jak i o bezpieczeństwo dzieci. Port Łódź Junior to miejsce, w którym rodzice mogą bezpłatnie zostawić swoje pociechy pod dobrą opieką i udać się na spokojne zakupy. Sala zabaw jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 20:00, w weekendy w godz. 10:00 – 20:00.

 

Więcej informacji na temat wydarzeń w centrum handlowym Port Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »