Dom » Wnętrza

Maluj wygodnie - farby w sprayu

Maluj wygodnie - farby w sprayu
Zobacz więcej zdjęć »
Farby w aerozolu są wygodne w stosowaniu, trwałe i posiadają wiele zastosowań. Możemy pokrywać nimi nie tylko wyroby rękodzielnicze, ale także inne powierzchnie. Oto przegląd praktycznych farb w sprayu.

Nie tylko kolor


Jak zostało wspomniane we wstępie, farby w sprayu posiadają wiele zastosowań. Na rynku dostępne są na przykład podkłady antykorozyjne w formie aerozolu, które aplikuje się wygodnie nawet w miejscach o ograniczonym dostępie. W sklepach znajdziemy również farby odporne na wysokie temperatury, którymi możemy odnowić wszystkie elementy mające kontakt z wysoką temperaturą, na przykład piece, rożna i różne części samochodu. Przed nadaniem koloru, możemy spryskać powierzchnię farbą podkładową, dzięki czemu ostateczna warstwa będzie lepiej przylegać, a kolor będzie bardziej intensywny.


Do wyboru, do koloru


Wybór koloru farby w sprayu zależy tylko od naszego gustu i potrzeb. Producenci oferują farby bezbarwne, którymi możemy zabezpieczyć oryginalny kolor danego przedmiotu. Potem możemy wybierać między wszystkimi kolorami, które przyjdą nam do głowy. Chętnie wybieranymi farbami w aerozolu są odcienie neonowe, które doskonale sprawdzają się do wykonywania oznaczeń na drogach, budowach i we wszystkich miejscach, które jest to potrzebne. Są to nie tylko odcienie neonowe, ale także fluorescencyjne - odbijające światło, co sprawia, że są widoczne także w nocy. Szeroki wybór farb w aerozolu znajdziesz tutaj.


Dla artystów i hobbystów


Osoby zajmujące się rękodziełem również powinny zainteresować się rodzajami farb w sprayu. Do wykonywania pięknych przedmiotów przydatne będą farby imitujące kolory różnych metali szlachetnych. Dostępne są także farby bezbarwne i kolorowe z dodatkiem brokatu, dzięki którym zdobienie jest łatwiejsze. Ciekawą propozycję stanowi spray imitujący zmrożone szkło, którym można na przykład zmatowić szybki w drzwiach lub inne szklane przedmioty. Gładkie powierzchnie można spryskać farbą nadającą rysunek szlachetnych kamieni, na przykład żyłkowanie marmuru.


Do różnych powierzchni


Farbami w sprayu możemy pokrywać powierzchnie wykonane z różnych materiałów. Aerozol nadaje się do drewna, metalu, szkła, a nawet betonu – należy tylko zwracać uwagę na oznaczenia na opakowaniu. W sklepach znajdziesz również farby tego typu, które można aplikować bezpośrednio na rdzę. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Natasza Bednarek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »