Technologie » Komputery

Mały rozmiar i wysoka jakość skanowania w zasięgu ręki

Mały rozmiar i wysoka jakość skanowania w zasięgu ręki
Zobacz więcej zdjęć »
Epson przedstawia nowy, szybki i funkcjonalny skaner biurkowy do domu i biura

Przechwytuj, zapisuj i udostępniaj obrazy i dokumenty za pomocą nowego, stylowego skanera Perfection V19. Skaner firmy Epson o rozdzielczości 4800 dpi świetnie nadaje się do domu lub biura i pozwala szybko osiągnąć znakomite efekty. Zintegrowany stojak pozwala na używanie go w pozycji pionowej, co oznacza większą oszczędność przestrzeni.

Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie skaner V19 zajmuje niewiele miejsca na biurku czy blacie. Wbudowany stojak pozwala na łatwą zmianę ustawienia skanera z poziomej na pionową bez potrzeby używania osobnego stojaka. Skaner V19 jest zasilany i podłączany do komputera za pomocą pojedynczego kabla microUSB, dzięki czemu dodatkowy zasilacz sieciowy nie jest potrzebny, a na biurku nie ma plątaniny kabli.

„Ten nowy model to doskonały wybór dla osób poszukujących skanera wysokiej klasy, który jest równocześnie niewielki, stylowy i prosty w obsłudze. Skaner V19 przyda się w domu do skanowania zdjęć i dokumentów, jak również w biurze, do niskonakładowej obróbki dokumentów firmowych, zdjęć, identyfikatorów i innych materiałów” — zapewnia Ewa Pytlak, Marketing Coordinator w polskim oddziale Epson Europe.

Model V19 wzbogacony o oprogramowanie Epson Easy Photo Fix gwarantuje niezmiennie znakomitą jakość zdjęć. Program pozwala osiągnąć znakomite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych kolorów i korekcji podświetlenia. Skaner został również wyposażony w funkcje korekty tekstu i dokumentów umożliwiające zwiększenie ostrości liter, wyostrzenie lub usunięcie kolorów i redukcję niechcianego efektu „prześwitywania” dwustronnych dokumentów.

Skaner V19 pozwala na szybkie skanowanie zdjęć i dokumentów w wysokiej jakości. Technologia ReadyScan LED firmy Epson sprawia, że skaner rozgrzewa się natychmiast po włączeniu, co oznacza, że można od razu rozpocząć pracę. Wyposażony został również w cztery przyciski szybkiego dostępu, umożliwiające błyskawiczną obsługę. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by skanować, kopiować i udostępniać swoje skany lub konwertować zeskanowane dokumenty do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania[1] . Aby szybciej wykonywać powtarzalne zadania, można przypisać gotowe konfiguracje skanowania do wszystkich czterech przycisków.

Udostępniaj zdjęcia rodzinie i znajomym, skanując bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa.

Skaner posiada również zdejmowaną pokrywę ułatwiającą skanowanie obszernych książek, albumów ze zdjęciami i innych łączonych materiałów.

Skaner Perfection V19 będzie dostępny od lutego 2015 r. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

Najważniejsze cechy:                                                                         

 

 

V19

Oszczędność przestrzeni na biurku dzięki wbudowanemu stojakowi umożliwiającemu skanowanie w pozycji pionowej

Zasilanie i łączność przez jeden kabel microUSB

Wysoka rozdzielczość skanowania zdjęć i dokumentów (4800 dpi)

Przechowywanie i udostępnianie zeskanowanych zdjęć online za pomocą oprogramowania Epson Easy Photo Scan

Cztery szybkie przyciski dla prostej obsługi

Zdejmowana pokrywa umożliwiająca skanowanie obszernych książek i albumów ze zdjęciami

Konwertowanie zeskanowanych dokumentów do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania (tylko w systemie Windows)

Technologia ReadyScan LED umożliwiająca natychmiastowe skanowanie bez konieczności rozgrzewania skanera

Poprawa jakości zeskanowanych zdjęć za pomocą oprogramowania Epson Easy Photo Fix

Funkcje poprawy jakości tekstu/dokumentów

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie innowacyjności, którego rozwiązania wykraczają poza oczekiwania klientów, niezależnie od tego, czy są to produkty do użytku w domu, biurze, handlu czy przemyśle. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno drukarki atramentowe, systemy drukowania i projektory 3LCD, jak i roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Są one kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 73 000 pracowników w 94 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy... http://global.epson.com/

Epson Europe — informacje

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2013 osiągnął sprzedaż równą 1517 milionom euro. www.epson.eu

Wizja ekologiczna 2050   http://eco.epson.com/

 

Dodatkowych informacji udzielają:

INDALO Public Relations: Zbigniew Blewoński, tel. 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl

Ewa Pytlak, ewa.pytlak@epson.pl, Marketing Coordinator
EPSON EUROPE B.V. Sp. z o.o.
Oddział w Polsce

 [1] Tylko WindowsRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »