Kultura, sztuka » Kultura

Mamaratonka, czyli aktywna mama w Cooking Challenge!

Mamaratonka, czyli aktywna mama w Cooking Challenge!
Zobacz więcej zdjęć »
Nie warto zapominać o sobie nawet w chwili kiedy ogrom obowiązków tego nie ułatwia. Wystarczy odrobina chęci i dobrej organizacji, a sukces gwarantowany.

 

 

Sandra Kaczmarek, autorka bloga o bieganiu dla aktywnych mam mamaratonka.pl i jednocześnie mama dwójki cudownych maluchów udowadnia, że łączenie pracy zawodowej z wychowaniem dzieci nie jest takie proste... Jednak przy dobrym zarządzaniu czasem da się to zrobić! W kuchni Cooking Challenge podjęła wyzwanie i wraz  ze swoją córeczką Polą przygotowała zdrowy witaminowy koktajl.

Sandra oprócz domowych i służbowych obowiązków spełnia się także sportowiec. Jak jej się to udaje? Zobaczcie sami.

Wy również możecie podjąć wyzwanie i wziąć udział w Cooking Challenge! Zgłoście się już dziś na www.akademiasmaku.pl/bcc/zgloszenie https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fa5/1.5/16/1f642.pngRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »