Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Mammobus ponownie w Galerii Zaspa

Zdrowie jest najważniejsze! Dlatego już w przyszłym tygodniu na terenie Galerii Zaspa Mammobus zaparkuje nie raz, a dwa razy! W najbliższy poniedziałek (31.01) oraz wtorek (1.02) chętne panie w wieku 50-69 lat będą miały okazję wykonać w nim bezpłatnie mammografię.

Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów wśród kobiet. W początkowym stadium nie daje żadnych objawów. Tymczasem regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe oraz umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia. Warto więc przyjść w najbliższy poniedziałek i wtorek (31 stycznia i 1 lutego) w godzinach 9:00-17:00 do Galerii Zaspa i odwiedzić specjalny autobus. Panie z grupy refundacyjnej w wieku 50-69 lat będą mogły wykonać w nim profilaktyczne badanie mammograficzne. Badanie jest całkiem bezbolesne i trwa tylko chwilę. Mammobus stanie na parkingu w okolicach sklepu Maxi Zoo.

 

UWAGA! Na mammografię wymagana jest rejestracja telefoniczna pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »