Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa

Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa
Zobacz więcej zdjęć »
To nic nie boli, a może uratować życie niejednej kobiety. Dlatego warto się badać! Galeria Zaspa zaprasza na bezpłatną mammografię.

W najbliższy piątek, 7 czerwca, na terenie Centrum pojawi się Mammobus, w którym wszystkie panie w wieku 50-69 lat będą mogły nieodpłatnie skontrolować swoje zdrowie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów wśród kobiet. W początkowym stadium nie daje żadnych objawów. Tymczasem regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe oraz umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia. Warto więc wybrać się w najbliższy piątek do Galerii Zaspa i o siebie zadbać. W godzinach 09:00-17:00 na parkingu galerii czekać będzie Mammobus, w którym specjaliści przeprowadzą badania – każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś). Mammografia zostanie wykonana bezpłatnie kobietom z grupy refundacyjnej – w wieku od 50 do 69 lat.

Wydarzenie organizowane jest przez Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020.

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »