Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa

Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa
Zobacz więcej zdjęć »
Jest takie badanie – szybkie, proste i bezbolesne, które może uratować życie wielu kobiet. Mowa o mammografii. Galeria Zaspa zaprasza do Mammobusa, gdzie każda z pań będzie mogła skontrolować swoje zdrowie.

W najbliższy piątek, 4 października, na terenie Centrum pojawi się specjalny autobus, w którym wszystkie panie w wieku 50-69 lat będą mogły nieodpłatnie skontrolować stan swojego zdrowia. Takie profilaktyczne badania są niezwykle ważne. Po pierwsze pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe i umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy. Po drugie, dzięki nim można szybko rozpocząć leczenie zwiększające szanse na całkowite wyzdrowienie.

 

Warto więc wybrać się w najbliższy piątek do Galerii Zaspa i poświęcić kilka minut tylko sobie. W godzinach 09:00-17:00 na parkingu Centrum czekać będzie Mammobus, w którym specjaliści przeprowadzą badania – każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś). Mammografia zostanie wykonana bezpłatnie kobietom z grupy refundacyjnej – w wieku od 50 do 69 lat. Natomiast panie w wieku powyżej 35 lat będą mogły skorzystać z badania w cenie 80 złotych.

 

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »