Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Manor House SPA bezsprzecznie Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce

Manor House SPA bezsprzecznie Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
W XI edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020 kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** po raz kolejny został wybranym najlepszym Holistycznym SPA w Polsce. Znalazł się też wśród 3 finalistów w kategorii Najlepszy Hotel dla Par, a w 100 Best SPA Hotels in Poland 2020 zajął 8. miejsce

5. lutego 2020 r. na uroczystej Gali Perfect SPA Awards ogłoszono laureatów XI edycji konkursu uznawanego za Polskie Oscary SPA & Wellness. Zwycięzcy zostali wybrani przez klientów SPA, czytelników Magazynu Eden i portalu spaeden.pl oraz ekspertów z branży. Wieczorną Galę, którą prowadził Conrado Moreno, uświetnili swoją obecnością liczni przedstawiciele show-biznesu. Byli wśród nich m.in.: Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Monika Dryl, Anna Głogowska, Eliza Gwiazda, Paulina Holtz, Anna Korcz, Dominika Łakomska, Agnieszka Mrozińska, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Przybysz, Elżbieta Romanowska, Milena Rostkowska-Galant, Ewelina Ruckgaber, Alex Caprice, Sławomir Doliniec, Jarosław Kret, Jakub Kucner i Andrzej Nejman.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów ***** w konkursie Perfect SPA Awards 2020 wygrał w kategorii Najlepszy Holistyczny Hotel SPA. Znalazł się także na podium wśród Najlepszych Hoteli dla Par. Nagrodę odebrała Adrianna Wrona-Zyskowska.

 

 - Zostaliśmy nagrodzeni w dwóch najważniejszych dla nas kategoriach. Tytuł Najlepszy Holistyczny Hotel SPA jest odzwierciedleniem naszej filozofii. Dziś ciężko już zliczyć ile razy wygraliśmy w różnych konkursach branżowych. Według opinii ekspertów wśród Holistycznych Hoteli SPA w Polsce jesteśmy bezsprzecznie numerem 1. Często słyszymy też od naszych Gości, że u nas jest tak holistycznie, jak to tylko możliwe. Cieszy nas to ogromnie i jest najlepszym potwierdzeniem, że stworzyliśmy miejsce wyjątkowe. Jako hotel bez dzieci znaleźliśmy się też w ścisłej czołówce wśród Najlepszych Hoteli dla Par. Goście chętnie przyjeżdżają do naszej enklawy dla dorosłych na romantyczne pobyty, cenią biowitalne SPA, oryginalne terapie energetyczne, liczne atrakcje oraz błogą atmosferę relaksu, bliskość natury i wszechobecną pozytywną  energię. – mówi Grażyna Wrona, Prezes hotelu Manor House SPA.

Manor House SPA w głosowaniu internautów zdobył 8. miejsce w Rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Jest to ogromny sukces zważywszy, że dziś eksperci mówią już o 800 obiektach SPA & Wellness w Polsce. Najlepsza 100. została wyłoniona  przez gości i ekspertów głosujących w konkursie Perfet SPA Awards 2020 oraz dzięki ocenom użytkowników popularnych portali rezerwacyjnych i turystycznych.

Manor House SPA ma na swoim koncie liczne nagrody w branżowych krajowych i międzynarodowych konkursach, wielokrotnie był też doceniamy w głosowaniu internautów. Tytuł Najlepszy Holistyczny Hotel SPA zdobył m.in. w ubiegłorocznej, X. edycji Perfect SPA Awards czy innym branżowym konkursie - SPA Prestige Awards 2019. Tylko w ostatnim czasie otrzymywał także wyróżnienia jako Najlepszy Hotel dla Dorosłych, Najlepszy Romantyczny Hotel SPA czy Najlepszy Health&Anti-aging SPA 2019.

Jest pierwszym w Polsce hotelem bez dzieci (przyjmuje gości powyżej 12 roku życia), przyjaznym weganom (od lat otrzymuje „symbole Vivy” potwierdzające wyjątkową ofertę dla wegan) i alergikom (jest jednym z nielicznych hoteli w Polsce, który otrzymał międzynarodowy znak jakości ECARF i może się używać tytuł „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”). Jest również Najbardziej Luksusowym Hotelem w Europie wśród obiektów historycznych (Luxury Travel SPA Awards 2018).

W XI edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020 uczestniczy mogli się zgłaszać od 5 maja 2019 do 31 grudnia 2019 r. W trwającym 8 miesięcy (do 15 stycznia 2020) głosowaniu internetowym na portalu www.SPAeden.pl wzięło udział prawie 41 tys. osób.


Więcej na: www.manorhouse.pl    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »