Technologie » Komputery

Manuel ‘Grubby’ - legendarna gwiazda e-Soprtu – w Polsce, na katowickim Intel Exterme Master

Manuel ‘Grubby’ - legendarna gwiazda e-Soprtu – w Polsce,  na katowickim Intel Exterme Master
Zobacz więcej zdjęć »
W grupie A turnieju StarCraft II wystartuje w Katowicach Manuel “Grubby” Schenkhuizen, sponsorowany przez BenQ, legendarny zdobywca 6 tytułów mistrza świata w Warcraft III

W grupie A turnieju StarCraft II wystartuje w Katowicach Manuel “Grubby” Schenkhuizen, sponsorowany przez BenQ, legendarny zdobywca 6 tytułów mistrza świata w Warcraft III

– co przyniosło mu ponad 200 tys. dolarów – oraz zdobywca ponad 100 innych nagród i tytułów w Warcraft III. 27-letni ‘Grubby’ to jeden z najbardziej szanowanych i naśladowanych zawodowych graczy w historii e-Sportu, ma swoje miejsce w Galerii Sław Cyberspoprtu
czyli World Cyber Games Hall of Fame.

Wszystkie stanowiska graczy rywalizujących na IEM 2013 w Katowicach wyposażono
w 24 calowe monitory BenQ XL2420T, XL2411T i RL2450HT, zaprojektowanej „przez graczy
dla graczy”, co oznacza, że na etapie ich projektowania inżynierowie BenQ sięgnęli po doświadczenia legendarnych mistrzów e-sportu (patrz http://gaming.benq.com/).
Łącznie, w katowickim spodku zobaczyć będzie można ponad 200 monitorów BenQ.
Wstęp na Intel Extreme Masters jest bezpłatny.

Więcej o IEM 2013 oraz relacja online: http://pl.esl.tv/iem-katowice-2013/

 

BenQ aktywnie wspiera e-Sport już od wielu lat – na świecie i w Polsce - sponsorując wiele imprez i turniejów, drużyn, pojedynczych graczy oraz dostarczając monitory na różne wydarzenia e-Sportowe. BenQ jest już drugi sezon partnerem Intel Extreme Masters oraz innych imprez organizowanych w ramach Electronic Sports League.

Monitory BenQ zaprojektowane dla graczy

Korporacja BenQ jest wiodącym światowym projektantem i producentem cyfrowych urządzeń dla domu i biura w tym monitorów LCD. Wśród nich są monitory przeznaczone dla graczy. Przy ich projektowaniu BenQ sięgnął do doświadczeń legendarnych mistrzów gier typu RTS (Real Time Strategy) i FPS (First Person Shooting). Zaowocowało to powstaniem monitorów serii XL
z funkcjami dla graczy FPS i serii RL dla graczy RTS. Dzięki wykorzystaniu doświadczeń zawodowych graczy monitory wyposażono w takie funkcje jak Smart Scaling, Black Equalizer, tryb RTS, i in. znakomicie ułatwiające granie i zwiększające skuteczność.

W Katowicach zobaczyć będzie można „w akcji” dobrze już znane i używane przez graczy w Polsce modele XL2420T i RL2450HT oraz najnowszy BenQ XL2411T - 24” monitor LED full HD 1920x080p, który ma czas reakcji matrycy 1 ms GTG, częstotliwość 120 MHz, NVIDIA® 3D Vision™ 2 ready i funkcje skalowania obrazu w czasie gry oraz funkcję Black Equalizer, zwiększającą widoczność szczegółów w ciemnych partiach obrazu.
Więcej o monitorach dla graczy (parametry i zdjęcia): http://www.benq.pl/product/monitor/50/299

Legendarny Manuel “Grubby” Schenkhuizen

Jednym z graczy w katowickim turnieju StarCraftII jest Manuel “Grubby” Schenkhuizen, 27-letni, mieszkający w Holandii legendarny mistrz gier RTS, zdobywca 6 tytułów mistrza świata Warcraft III i zdobywcę ponad 100 innych tytułów w turniejach na całym świecie. Grubby jest również jednym z najbardziej szanowanych i naśladowanych zawodowych graczy w historii e-Sportu. W 2012 roku Grubby zajął pierwsze miejsce w turnieju World Championship Series NL i trzecie na Samsung European Encounter. Manuel ‘Grubby’ sponsorowany jest przez BenQ.

Pełna lista osiągnięć i biografia Michaela ‘Grubby’: ftp://indalo.pl/IntelExtremeMasters_Katowice/Manuel-GRUBBY-Schenkhuizen

www.BenQ.com

Korporacja BenQ jest wiodącym światowym projektantem i producentem cyfrowych urządzeń dla domu i biura: projektorów multimedialnych, monitorów LCD, laptopów PC, netbooków, komputerów typu All-in-one PC, wyświetlaczy LCD, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, komputerów przenośnych, urządzeń pamięci masowej, czytników eBook, telefonów komórkowych, nośników oraz klawiatur i myszy komputerowych.

Zgodnie z motto “Bringing Enjoyment and Quality to Life” BenQ łączy w swoich produktach bardzo wysoki poziom i technologiczne zaawansowanie z łatwością i przyjemnością obsługi, zarówno w pracy jak i w rozrywce.  

n  BenQ Group

Grupę BenQ tworzą firmy, które działają na rynku niezależnie od siebie, jednocześnie ścisłe ze sobą współpracując i wykorzystując wspólne zasoby i doświadczenie. W skład Grupy BenQ wchodzą: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (trzeci na świecie producent wielkoformatowych matryc TFT-LCD), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp., and Wellypower Corp.

n  BenQ w Polsce   www.BenQ.pl

BenQ oferuje na polskim rynku tylko wybrane grupy produktowe: projektory multimedialne, monitory LCD, aparaty cyfrowe, kamery wideo, netbooki, myszki i nośniki (CD, DVD, blu-ray).

Według niezależnych rankingów analityków rynku, od 2006 roku BenQ zajmuje w Polsce pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych projektorów multimedialnych i 3 lub 4 (różnie w kolejnych kwartałach roku) pod względem sprzedaży monitorów LCD.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »