Moda » Odzież

MARC O’POLO ZASADZI TYSIĄCE DRZEW!

MARC O’POLO ZASADZI TYSIĄCE DRZEW!
Zobacz więcej zdjęć »
Kiedy inni ścinają drzewa na święta, MARC O’POLO postanowiło je zasadzić! Green Christmas. Let Love Grow – jest to inicjatywa, która zwraca Ziemi niewielką część tego, co my ludzie zabieramy na co dzień.

We współpracy z organizacją Plant-for-the Planet, MARC O’POLO zasadzi jedno drzewo za każdą sprzedaną rzecz ze świątecznej kolekcji kapsułowej, dostępnej w sklepach stacjonarnych oraz online do 31.12. 2019 r. Głównym celem jest przeciwdziałanie eskalacji kryzysu klimatycznego, dlatego marka zaangażowała do akcji również partnerów strategicznych, klientów oraz przyjaciół. Na chwilę obecną w przedsprzedaży zostało sprzedanych już 50 000 artykułów!

 Razem możemy więcej. Marka na czele z prezesem Wernerem Böckiem, top modelką Anną Ewers oraz wieloma innymi osobowościami z całego świata, zachęca do wzięcia udziału w akcji i zasadzenia drzewek. Let Love Grow.

Organizacja Plant-for-the-Planet została założona w 2007 roku przez Felixa Finkbeinera, który w tym czasie miał zaledwie 9 lat. Pomysłem jest posadzenie miliarda drzew na całym świecie, w celu przeciwdziałania eskalacji kryzysu klimatycznego. MARC O’POLO oraz Plant-for-the-Planet postanowiły połączyć siły. Wynikiem współpracy jest kampania Green Christmas.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »