Gospodarka » Żywność

Marcin Szymański prezesem do spraw technicznych w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”

Marcin Szymański prezesem do spraw technicznych w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy rok 2022 r., to dla WSP „Społem” podobnie jak w roku ubiegłym czas ważnych zmian personalnych. Z końcem grudnia na emeryturę przeszedł p. Marek Sternik, który od 2003 r. pełnił funkcję Zastępcy Prezesa ds. Technicznych.

Jego miejsce, decyzją Rady Nadzorczej zajął p. Marcin Szymański. Co zadecydowało o takim wyborze? Nowy prezes posiada bardzo szerokie doświadczenie w wielu obszarach funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa - począwszy od kwestii stricte technicznych, przez marketing, na organizacji procesów produkcyjnych skończywszy.

Nowo powołany Z-ca Prezesa do spraw Technicznych rozpoczął pracę w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem" w 1994 roku, tak więc z firmą związany jest od ponad ćwierćwiecza. Swoją karierę zawodową zaczął w pionie produkcyjnym, następnie znalazł się w dziale marketingu, a w kolejnych latach piastował coraz wyższe stanowiska kierownicze w komórkach odpowiedzialnych za utrzymanie zdolności produkcyjnych. Taki przebieg kariery zawodowej zgodny jest z posiadanym wykształceniem, ponieważ ukończył on studia na wydziale Mechanicznym Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, na kierunku Technologia Budowy Maszyn.

„Na nowym stanowisku w Spółdzielni chciałbym skutecznie realizować długofalową strategię rozwoju przedsiębiorstwa. Priorytetem w tej kwestii są przede wszystkim nowoczesne rozwiązania produkcyjne i szeroko rozumiane innowacje. Dlatego też w pierwszej kolejności chciałbym skupić się na rozbudowie zakładu o nową halę produkcyjną oraz na modernizacji aktualnie posiadanej infrastruktury technicznej. W perspektywie długofalowej, jako kluczową kwestię określiłbym dążenie do wdrażania nowych produktów, odpowiadających na potrzeby współczesnego - wymagającego - konsumenta. Planowane działania mam zamiar wprowadzać w sposób zrównoważony, z uwzględnieniem bezpieczeństwa ekonomicznego firmy" - mówi p. Marcin Szymański.

Nowy prezes WSP „Społem" bardzo ceni konstruktywne myślenie, zaangażowanie w działanie i dążenie do rozwoju. Interesuje się amerykańską motoryzacją, szczególnie motocyklami oraz historią broni i uzbrojenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »