Firma » Biznes

MarcPol i Bruno Tassi rozszerzają współpracę

MarcPol, polska sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 27 lat oraz Bruno Tassi, największy polski dystrybutor mięsa, wędlin i drobiu podjęły decyzję o rozszerzeniu trwającej od ponad 25 lat współpracy handlowej.

Obydwie firmy w swojej działalności stawiają przede wszystkim na jakość i różnorodność oferowanych produktów. Atutem obydwu podmiotów jest sprawdzony, wypracowywany latami model działalności, który pozwala na fachową obsługę sieci handlowej, zapewniającą ciągłość dostaw produktów świeżych i zaoferowanie Klientom polskich mięs i wędlin o najwyższej jakości.

Dla obydwu firm Klienci i ich zadowolenie są najważniejsze i to właśnie ich potrzebom podporządkowane są zaplanowane działania.

Współpraca z MarcPolem jest dla nas niezwykle istotna, dlatego też postanowiliśmy o większym zaangażowaniu we współpracę handlową, stając się istotnym dostawcą sieci w zakresie najwyższej jakości, polskich mięs, wędlin oraz drobiu – powiedział Filip Dworakowski,  Prezes Zarządu Bruno Tassi.

Cieszymy się, że dzięki rozszerzeniu współpracy będziemy mogli zaoferować naszym Klientom jeszcze większy asortyment mięs i wędlin polskich producentów, takich jak Peklimar oraz Polonus, którzy oferują produkt najwyższej jakości, pozwalający zaspokoić rosnące wymagania Konsumentów w zakresie jakości i szerokości asortymentu. Nasza sieć od wielu lat wypracowała doskonały system sprzedaży produktów świeżych, na co zwrócił uwagę nasz Kontrahent, a rozszerzona współpraca z Bruno Tassi pozwoli nam na zaoferowanie nowych, polskich produktów – powiedział Marek Mikuskiewicz, Prezes Zarządu MarcPol.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MarcPol S.A.
http://marcpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »