Firma » Biznes

Marek Piekarski dołącza do onesano w roli dyrektora operacyjnego

Marek Piekarski dołącza do onesano w roli dyrektora operacyjnego
Zobacz więcej zdjęć »
Marek Piekarski został dyrektorem operacyjnym w onesano, firmie produkującej naturalne suplementy diety. W nowej roli będzie odpowiedzialny między innymi za rozwój biznesu, organizację produkcji, logistykę i zakupy oraz kontrolę jakości.

Marek Piekarski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej. W ostatnich latach pełnił funkcję plant managera w GEMO POLAND. Kierował zakładem zatrudniającym do 420 osób oraz zarządzał działami HR, finansów, controllingu, produkcji, utrzymania ruchu, jakości, R&D, zakupów i logistyki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Moim znakiem rozpoznawczym jest tworzenie kultury organizacyjnej i atmosfery pracy prowadzącej do pełnego zaangażowania w firmę, utrzymania wysokiego poziomu entuzjazmu i motywacji kadry kierowniczej oraz pracowników poprzez wysoki poziom niezależności członków zespołu, napędzany wzajemnym zaufaniem i jasną wizją połączoną z silną komunikacją. Specjalizuję się również w opracowywaniu i wdrażaniu zrównoważonych strategii biznesowych z wyraźnym naciskiem na klienta – mówi Marek Piekarski, dyrektor operacyjny w onesano.

 

Onesano jest firmą biotechnologiczną, innowacyjnym producentem naturalnych suplementów diety. Zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach. Ponadto, firma posiada własne laboratorium oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Onesano realizuje produkcję w oparciu o autorskie receptury, opatentowane składy i nowoczesne rozwiązania technologiczne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »