Technologie » Internet

Marka 2BE.PL włącza Centralne Obniżanie

Marka 2BE.PL włącza Centralne Obniżanie
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczynający się sezon grzewczy to główny motyw nowej kampanii promocyjnej 2BE.PL. Znany rejestrator przygotował serię tygodniowych ofert specjalnych, obejmujących domeny najchętniej wybierane przez polskich internautów.

Akcja promocyjna marki 2BE.PL rozpoczyna się w połowie października i potrwa do końca roku. W tym czasie zostaną obniżone ceny rejestracji i odnowienia polskich domen. Głównej promocji będą towarzyszyć krótkie, tygodniowe oferty specjalne. Obniżki obejmą między innymi domeny globalne, europejskie oraz najpopularniejsze domeny narodowe.

Pierwszy tydzień Centralnego Obniżania otwiera promocja, w której będzie można zarejestrować trzy dowolne domeny internetowe, płacąc za dwie. Kolejne oferty specjalne pozostają tajemnicą. Jak zapewnia rejestrator, będą one ujawniane w każdą środę na stronie internetowej oraz w serwisach Facebook i Twitter.

Za kreację odpowiada agencja interaktywna Adweb, wchodząca wraz z marką 2BE.PL w skład Grupy Adweb. Jesienna kampania obejmie swoim zasięgiem m.in. fora dyskusyjne, serwisy poświęcone biznesowi, tematyce domen internetowych oraz IT. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji są dostępne na stronie www.2be.pl oraz na profilu marki w serwisie Facebook. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkurek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »