Technologie » Komputery

Marka AMD Memory

Marka AMD Memory
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Patriot Memory i kluczowi partnerzy wprowadzają na rynek europejski pamięć DDR3 RAM sygnowaną marką AMD Memory.

Po uruchomieniu sprzedaży detalicznej pamięci operacyjnej do desktopów sygnowanej marką AMD Memory w Ameryce Północnej, firma AMD (NYSE: AMD) ma przyjemność poinformować o udostępnieniu produktu na rynki europejskie, gdzie debiutuje dzięki współpracy z partnerem technologicznym Patriot Memory LLC.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kluczowi partnerzy odpowiedzialni za uruchomienie sprzedaży AMD Memory w Europie to: Alternate (Niemcy), ASBIS (Europa Wschodnia), Avnet Technology Solutions Ltd (Europa, Bliski Wschód, Afryka), Pixmania (Europa Bliski Wschód Afryka) i VIP Computers (Wielka Brytania i kraje Beneluxu).

Pamięć AMD Memory jest dostępna w trzech wersjach 2GB, 4GB i 8GB w różnych cenach i prędkościach. W wersji „Entertainment” znajdziemy pamięć RAM taktowaną zegarami 1333 MHz i 1600 MHz, stworzoną dla obsługi aplikacji Home Theater PC. Wersja „Performance”  obsługuje pamięć o prędkości 1600 MHz z usprawnionym opóźnieniem CAS i jest sprzedawana w parach. Natomiast pamięć DRAM Radeon™ Edition, pracującą z zegarem 1866 MHz, jest przetestowana, certyfikowana i zalecana dla konkretnych platform firmy AMD w celu uzyskania maksymalnej wydajności podczas korzystania z oprogramowania AMD OverDrive™.

„Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, posiadanej wiedzy na temat branży i silnym partnerom wspomagającym sprzedaż w Europie, spodziewamy się sporego sukcesu linii produktów sygnowanych marką AMD Memory,” powiedział Paul Jones, CEO w firmie Patriot Memory.

Nowa linia produktów w portfolio firmy AMD będzie stanowiła idealne uzupełnienie dla sygnowanych tą marką kart graficznych, procesorów, układów APU oraz chipsetów. Dzięki nowym produktom proces upgradowania sprzętu będzie jeszcze łatwiejszy i pozwoli w większym stopniu skupić się na takich aspektach jak kompatybilność i stabilność. Klienci będą mogli kupić pełen zestaw komponentów zapewniających najwyższą efektywność i jakość.

Po latach testowania zgodności pamięci operacyjnej z kartami graficznymi AMD Radeon™, dołączenie własnej pamięci do naszej linii produktów stało się  okazją do zapewnienia naszym partnerom i użytkownikom wydajności i niezawodności, z których znana jest firma AMD,” powiedział Matt Skynner corporate vice president i general manager, AMD GPU Division.     Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »