Dom » Budownictwo

Marka Beckers wyróżniona brązowym Laurem Konsumenta

Marka Beckers została wyróżniona brązowym godłem w kategorii „Farby” w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta 2019.

Marka Beckers została wyróżniona brązowym godłem w kategorii „Farby” w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta 2019. W organizowanym co roku konkursie najpopularniejsze marki wyłaniane są na podstawie głosów klientów w ogólnopolskiej ankiecie. Badanie realizowane jest drogą telefoniczną i w Internecie.

 

- Przyznany tytuł to dla nas potwierdzenie, że Polacy doceniają wysoką jakość i funkcjonalność farb Beckers. W czasach, kiedy dbałość o środowisko i zdrowie staje się priorytetem dla coraz większej części społeczeństwa, klienci jeszcze chętniej wybierają nasze produkty. Bezpieczeństwo stosowania farb Beckers przez alergików potwierdza Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, a dzięki minimalnej zawartości Lotnych Związków Organicznych (LZO) są one przyjazne środowisku naturalnemu. Cechy te, w połączeniu z bardzo atrakcyjną kolorystyką, przekładają się na rosnącą popularność naszych farb – mówi Aneta Stopa, kierownik marketingu marki Beckers.

 

Marka Beckers w swoim portfolio posiada szeroką gamę farb do ścian i sufitów, a także do malowania drewna, metalu i fasad. Flagową linią marki jest rodzina wysokiej klasy, wodorozcieńczalnych farb lateksowych Designer, które są dostępne w gotowych kolorach, a także w wersji mieszalnikowej.

 

Więcej informacji o farbach Beckers można znaleźć pod adresem https://beckers.pl/produkty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »