Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Marka Color Care dostępna w Hebe w sklepie online!

Marka kosmetyczna Color Care jest już dostępna także w sieci Hebe w sklepie online. To świadomy krok w stronę rozwoju i dotarcia do nowych klientów.

Od końca kwietnia bieżącego roku produkty Color Care można kupić nie tylko za pośrednictwem strony internetowej marki, ale też poprzez hebe.pl. 
 
Color Care to polska marka działająca na rynku od 2016 roku. Oferuje produkty o 100% wegańskim składzie odznaczające się unikalnymi formułami z takimi składnikami pielęgnacyjnymi jak olej z awokado czy witamina E. Nieustannie poszerza swój asortyment, wychodzi naprzeciw panującym trendom i różnorodnym potrzebom, co widać w bogatej bazie kolorystycznej kosmetyków. Color Care w swoim asortymencie posiada m.in. cienie do powiek, róże, rozświetlacze i bronzery, a także niezbędne akcesoria do wykonania makijażu. 
 
–  Chcemy udostępniać nasze produkty coraz większej grupie odbiorców, stąd decyzja, by pojawić się w sieci Hebe w sklepie online. To duży krok dla naszej marki! Dlatego bardzo się cieszymy, że nasi klienci będą mogli zakupić kosmetyki marki Color Care na stornie naszego partnera. Stawiamy na rozwój pod każdym względem a dostępność produktów na hebe.pl jest właśnie jednym z takich działań, komentuje Patrycja Stanik, założycielka marki Color Care. 
 
Produkty Color Care w drogerii internetowej Hebe dostępne są pod linkiem: https://www.hebe.pl/marki-color-care/
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja Redakcja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »